Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
57,89%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
15,79%
Štefan Straka KSS
10,53%
Dorota Bujňáková NP
5,26%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
5,26%
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
5,26%
Anton Korba NEKA
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
Jozef Mihalčin SĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Lukáš Bičej, KOS
11 hlasov
2
Gabriel Vilcega, NaS - ns
10 hlasov
3
Juraj Kuročka, SMER - SD
8 hlasov
4
Ján Ragan, SMER - SD
7 hlasov
5
Paulína Sopková, NaS - ns
5 hlasov
6
Jaroslav Makatúra, SMER - SD
5 hlasov
7
Ľubomír Lukič, SMER - SD
5 hlasov
8
Marek Fedor, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
4 hlasov
9
Jozef Berta, SMER - SD
4 hlasov
10
Marek Molčan, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
4 hlasov
11
Pavol Zajac, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
3 hlasov
12
Štefan Straka, KSS
3 hlasov
13
Michal Džuka, SOĽ
3 hlasov
14
Dušan Molek, SMER - SD
2 hlasov
15
Dušan Ondič, NÁŠ KRAJ
2 hlasov
16
Ján Šimko, NaS - ns
2 hlasov
17
Ján Popaďak, 99%, PaS
2 hlasov
18
Marián Kerčák, ĽS-HZDS
2 hlasov
19
Igor Pribula, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
1 hlasov
20
Dušan Haľko, SNS
1 hlasov
21
Pavol Drobný, SĽS
1 hlasov
22
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
23
Eva Lenková, NaS - ns
1 hlasov
24
Marta Baniková, 99%, PaS
1 hlasov
25
Vincent Antoš, KSS
1 hlasov
26
Monika Palková, Z-SNP
1 hlasov
27
Anton Pavúk, NOVA
1 hlasov
28
Dávid Capik, SNS
29
Marek Cerula, SNS
30
Ján Čižik, 99%, PaS
31
Jozef Džurdženík, SNS
32
Miroslav Gešper, NEKA
33
Pavel Bašista, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
34
Miroslav Hlavatý, SĽS
35
Ladislav Hromada, NOVA
36
Peter Jacko, EDS
37
Ján Jevín, SNS
38
Peter Ondko, NEKA
39
Miroslava Urbanová, NaS - ns
40
Jaroslav Pasternák, ĽS-HZDS
41
Marcela Pčolinská, NOVA
42
Ľubomír Pidany, SĽS
43
Helena Vancáková, 99%, PaS
44
Milan Reich, KOS
45
Emília Rujaková, SĽS
46
Tomáš Sabovík, ĽS-HZDS
47
Pavol Štefanko, EDS
48
Michal Mudrák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
49
Jozef Mihalčin, SĽS
50
Milan Madura, ĽS-HZDS
51
Alfonz Kaliaš, SRÚS
52
Miroslav Kaliaš, SRK
53
Radovan Kapraľ, KOS
54
Jozef Karchňák, ÚSVIT
55
Ján Katriňák, SRK
56
Anton Korba, NEKA
57
Rastislav Košalko, KOS
58
Matúš Krajňák, SĽS
59
Mária Kurovská, NaS - ns
60
Ján Macuga, EDS
61
Jozef Tomašik, SNS

Volebná účasť

52,94
%
2017 1. kolo
36,36
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 52,94%
2013 1. kolo 36,36%