Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
53,57%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
32,14%
Štefan Straka KSS
7,14%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
3,57%
Jozef Mihalčin SĽS
3,57%
Dorota Bujňáková NP
Anton Korba NEKA
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Dušan Molek, SMER - SD
16 hlasov
2
Lukáš Bičej, KOS
14 hlasov
3
Marek Fedor, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
8 hlasov
4
Gabriel Vilcega, NaS - ns
8 hlasov
5
Ján Ragan, SMER - SD
7 hlasov
6
Jaroslav Makatúra, SMER - SD
7 hlasov
7
Marek Molčan, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
7 hlasov
8
Rastislav Košalko, KOS
6 hlasov
9
Igor Pribula, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
5 hlasov
10
Eva Lenková, NaS - ns
4 hlasov
11
Jozef Berta, SMER - SD
4 hlasov
12
Milan Reich, KOS
3 hlasov
13
Miroslav Gešper, NEKA
3 hlasov
14
Michal Džuka, SOĽ
3 hlasov
15
Ladislav Hromada, NOVA
3 hlasov
16
Marta Baniková, 99%, PaS
3 hlasov
17
Matúš Krajňák, SĽS
3 hlasov
18
Ján Šimko, NaS - ns
2 hlasov
19
Štefan Straka, KSS
2 hlasov
20
Marcela Pčolinská, NOVA
2 hlasov
21
Radovan Kapraľ, KOS
2 hlasov
22
Milan Madura, ĽS-HZDS
2 hlasov
23
Anton Korba, NEKA
2 hlasov
24
Jozef Mihalčin, SĽS
2 hlasov
25
Juraj Kuročka, SMER - SD
2 hlasov
26
Ľubomír Lukič, SMER - SD
2 hlasov
27
Ján Jevín, SNS
2 hlasov
28
Monika Palková, Z-SNP
1 hlasov
29
Ján Popaďak, 99%, PaS
1 hlasov
30
Vincent Antoš, KSS
1 hlasov
31
Tomáš Sabovík, ĽS-HZDS
1 hlasov
32
Dávid Capik, SNS
1 hlasov
33
Michal Mudrák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
1 hlasov
34
Ján Čižik, 99%, PaS
1 hlasov
35
Miroslava Urbanová, NaS - ns
1 hlasov
36
Miroslav Hlavatý, SĽS
1 hlasov
37
Pavel Bašista, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
38
Marek Cerula, SNS
39
Pavol Drobný, SĽS
40
Jozef Džurdženík, SNS
41
Dušan Haľko, SNS
42
Pavol Zajac, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
43
Jaroslav Pasternák, ĽS-HZDS
44
Ľubomír Pidany, SĽS
45
Emília Rujaková, SĽS
46
Paulína Sopková, NaS - ns
47
Anton Pavúk, NOVA
48
Pavol Štefanko, EDS
49
Jozef Tomašik, SNS
50
Peter Ondko, NEKA
51
Dušan Ondič, NÁŠ KRAJ
52
Ján Macuga, EDS
53
Peter Jacko, EDS
54
Alfonz Kaliaš, SRÚS
55
Miroslav Kaliaš, SRK
56
Jozef Karchňák, ÚSVIT
57
Ján Katriňák, SRK
58
Marián Kerčák, ĽS-HZDS
59
Mária Kurovská, NaS - ns
60
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
61
Helena Vancáková, 99%, PaS

Volebná účasť

25,18 %

Historický vývoj

04.11. 2017 1. kolo 25,00 %
09.11. 2013 1. kolo 25,18 %