vyberte rok
Giglovceokres Vranov nad Topľou

Kandidáti na predsedu VÚC

Peter Chudík Smer-SD
60.61%
Milan Majerský NOVA, OĽaNO, SaS, KDH
21.21%
Ján Garaj NEKA
6.06%
František Oľha Šanca
6.06%
Jozef Mihalčin ĽSNS
3.03%
Miroslav Škvarek SNS
3.03%
František Bednár NAJ
Pavol Gašper NEKA
Andrej Gmitter NEKA
Eduard Markovič NEKA
Milan Šteiner SZS
Jozef Šváč NP

Volebná účasť

25
%
2017 1. kolo
25,18
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 25%
2013 1. kolo 25,18%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jaroslav Makatúra, SMER-SD
14 hlasov
2
Štefan Hreha, SMER-SD
12 hlasov
3
Marek Fedor, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
4
Marta Vagaská, SNS
9 hlasov
5
Jozef Baran, SMER-SD
8 hlasov
6
Jozef Berta, SMER-SD
8 hlasov
7
Jozef Bubnár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
8
Ján Kočiš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
9
Ľubomír Lukič, SMER-SD
6 hlasov
10
Ján Ragan, NEKA
6 hlasov
11
Juraj Kuročka, SMER-SD
5 hlasov
12
Tomáš Oravec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
13
Peter Pčolinský, SME RODINA - Boris Kollár
5 hlasov
14
Miroslav Baník, NEKA
4 hlasov
15
Peter Dzurjanin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
16
Stanislav Obický, NEKA
3 hlasov
17
Štefan Straka, NEKA
3 hlasov
18
Zuzana Zavadská, SZ
3 hlasov
19
Peter Kocák, NEKA
2 hlasov
20
Martin Kočiš, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
21
Mária Kurovská, NaS - ns
2 hlasov
22
Peter Treciak, NaS - ns
2 hlasov
23
Vincent Antoš, KSS
1 hlasov
24
Milan Bužo, EDS
1 hlasov
25
Miroslav Gešper, NEKA
1 hlasov
26
Roman Goroľ, EDS
1 hlasov
27
Martina Hliboká, SOĽ
1 hlasov
28
Ondrej Hreha, SZS
1 hlasov
29
Alfonz Kobielský, NEKA
1 hlasov
30
Stanislav Korčinský, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
31
Ivan Koščík, NEKA
1 hlasov
32
Ján Laco, ŠANCA
1 hlasov
33
Jozef Mihalčin, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
34
Peter Novák, SNS
1 hlasov
35
Ľubomír Pidaný, SNS
1 hlasov
36
Jana Pioková, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
37
Ľuboš Sopoliga, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
38
Miroslava Urbanová, NaS - ns
1 hlasov
39
Dušan Vilenik, SNS
1 hlasov
40
Samuel Bruss, NEKA
41
Marián Hreňo, SOĽ
42
Michal Huňák, EDS
43
Daniela Huňáková, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
44
Štefan Kalafa, MOST - HÍD
45
Jozef Karchňak, ÚSVIT
46
Ján Katriňák, RIS
47
Andrej Krišanda, SNS
48
Miroslav Kroka, NP
49
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
50
Peter Lenďák, ĽS Naše Slovensko
51
Blažena Matisová, NEKA
52
Anton Orokocký, VZDOR
53
Monika Palková, SP
54
Ján Pivovarník, SNS