Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
35,38%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
33,85%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
7,69%
Štefan Straka KSS
6,15%
Dorota Bujňáková NP
4,62%
Anton Korba NEKA
4,62%
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
4,62%
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
1,54%
Jozef Mihalčin SĽS
1,54%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Boris Hanuščak, SMER - SD
148 hlasov
2
Jozef Kmec, NEKA
90 hlasov
3
Miroslav Bujda, SMER - SD
89 hlasov
4
Jozef Guliga, SMER - SD
60 hlasov
5
Pavol Ceľuch, NEKA
59 hlasov
6
Helena Leščišinová, SMER - SD
41 hlasov
7
Patrik Mihaľ, NOVA
32 hlasov
8
Jozef Halecký, SMER - SD
31 hlasov
9
Andrej Havrilla, SMER - SD
29 hlasov
10
Richard Koky, NEKA
26 hlasov
11
Jozef Mezovský, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
24 hlasov
12
Alena Madzinová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
23 hlasov
13
Milan Baran, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
23 hlasov
14
Michal Sýkora, SMER - SD
17 hlasov
15
Rudolf Abrahám, SMER - SD
17 hlasov
16
Martin Šmilňák, NEKA
15 hlasov
17
Jozef Janiga, SMER - SD
14 hlasov
18
Alžbeta Havrančíková, SMER - SD
14 hlasov
19
Mária Trembáčová, NEKA
13 hlasov
20
Anna Ondrušeková, NEKA
13 hlasov
21
Ferdinand Exner, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
12 hlasov
22
Anton Lamanec, NEKA
12 hlasov
23
Martin Choma, NEKA
12 hlasov
24
Peter Dujava, NEKA
12 hlasov
25
Igor Wzoš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
12 hlasov
26
Peter Brenišin, SMER - SD
10 hlasov
27
Michal Rusnák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
9 hlasov
28
Jozef Švagerko, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
9 hlasov
29
František Ferenc ml., NEKA
9 hlasov
30
Arne Kroták, NOVA
8 hlasov
31
Andrej Buvalič, NÁŠ KRAJ
8 hlasov
32
Jana Dudová, NOVA
8 hlasov
33
Jozef Kuchta, NEKA
7 hlasov
34
Anna Petričová, NEKA
7 hlasov
35
Jozef Bogdan, SNS
6 hlasov
36
Anna Holtmanová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
6 hlasov
37
Milan Rovder, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
6 hlasov
38
Slavomír Kopáč, NEKA
6 hlasov
39
Branislav Švec, NOVA
6 hlasov
40
Štefan Harčarufka, NOVA
5 hlasov
41
Peter Korba, KSS
5 hlasov
42
Vladimír Savčinský, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
5 hlasov
43
Milan Marečák, SMS
5 hlasov
44
Ján Paľa, NOVA
5 hlasov
45
Kamil Horváth, SRK
5 hlasov
46
Miroslav Mačej, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
5 hlasov
47
Rajmund Szánto, NÁŠ KRAJ
4 hlasov
48
Ladislav Moravčík, NEKA
4 hlasov
49
František Bednár, SĽS
4 hlasov
50
Anton Andráš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
4 hlasov
51
Veronika Brijová, SNS
4 hlasov
52
Peter Hritz, SMER - SD
4 hlasov
53
Milan Benka, NOVA
4 hlasov
54
Vladimír Ondruš, SMER - SD
4 hlasov
55
Ján Dravecký, NOVA
3 hlasov
56
Iveta Jabrocká, 99%, PaS
3 hlasov
57
Slavomír Božoň, SaS
3 hlasov
58
Dušan Šoltýs, ĽS-HZDS
3 hlasov
59
Marek Jackanič, ÚSVIT
3 hlasov
60
Ľubomír Kroščen, SĽS
3 hlasov
61
Martin Ščuka, SRK
3 hlasov
62
Mário Kovalčík, NEKA
3 hlasov
63
Daniel Abaffy, SĽS
2 hlasov
64
Miroslav Mydlo, SOĽ
2 hlasov
65
Ján Kuchta, SĽS
2 hlasov
66
Danka Vančišinová, SMER - SD
2 hlasov
67
Miroslav Ščurka, KSS
2 hlasov
68
Milan Antaš, SOĽ
2 hlasov
69
Mária Ilenčíková, NEKA
2 hlasov
70
Rudolf Michalov, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
2 hlasov
71
Peter Roth, OKS
2 hlasov
72
Mário Blahota, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
73
Peter Jakubčák, KSS
1 hlasov
74
Milan Korenko, SĽS
1 hlasov
75
Iveta Martonová, 99%, PaS
1 hlasov
76
Jozef Teplický, SNS
1 hlasov
77
Mária Spišáková, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
1 hlasov
78
Tibor Rusiňak, DS
1 hlasov
79
Ladislav Trembáč, SMS
1 hlasov
80
Anna Jablonovská, SĽS
81
Rastislav Wolf, SĽS
82
Vladimír Jacenko, NÁŠ KRAJ
83
Elena Bačkorová, SĽS

Volebná účasť

25,94
%
2017 1. kolo
13,17
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 25,94%
2013 1. kolo 13,17%