Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
36,31%
Jozef Šimko NEKA
19,05%
Marian Kotleba ĽSNS
17,86%
Igor Kašper NEKA
11,31%
Martin Juhaniak NEKA
3,57%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
2,98%
Milan Urbáni SMS
2,98%
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK
2,98%
Michal Kantor (odstúpil) SZS
1,19%
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
1,19%
Miroslav Gálik NAS
0,60%
Pavel Greksa NEKA
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Znenek Očovan NAJ
Alena Piovarčiová NP
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Peter Juhász, SMK-MKP
122 hlasov
2
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
106 hlasov
3
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
91 hlasov
4
Ferenc Auxt, SMK-MKP
67 hlasov
5
Ladislav Lang, MOST - HÍD
62 hlasov
6
Ladislav Rigó, SMK-MKP
53 hlasov
7
Gejza Mede, NEKA
42 hlasov
8
Jozef Šimko, NEKA
39 hlasov
9
Csaba Csízi, MOST - HÍD
29 hlasov
10
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
24 hlasov
11
Michal Bagačka, SMER-SD
17 hlasov
12
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
14 hlasov
13
Aladár Bari, MOST - HÍD
14 hlasov
14
Dušan Hlinka, SMER-SD
12 hlasov
15
Peter Mináč, SMER-SD
11 hlasov
16
Štefan Vavrek, MOST - HÍD
11 hlasov
17
Vojtech Kökény, SRK
11 hlasov
18
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
19
Stanislava Zvarová, SMER-SD
9 hlasov
20
Ivan Hazucha, SMER-SD
9 hlasov
21
Lukáš Kvietok, SMER-SD
8 hlasov
22
Vojtech Szajkó, SRK
6 hlasov
23
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
6 hlasov
24
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
25
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
26
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
4 hlasov
27
Aneta Vargicová, SNS
4 hlasov
28
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
3 hlasov
29
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
30
Zdenek Očovan, NAJ
2 hlasov
31
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
32
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
33
Miroslava Grendelová, KSS
1 hlasov
34
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
35
Roman Lebeda, NEKA
1 hlasov
36
Vojtech Menyhárt, NEKA
1 hlasov
37
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
38
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
39
Martin Pliešovský, SNS
1 hlasov
40
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
41
Stanislav Krahulec, NEKA
42
Ján Lichanec, NEKA
43
Katarína Moncoľová, NEKA
44
Alena Pivovarčiová, NP
45
Anatolij Jefimov, KSS
46
Róbert Čipka, KSS
47
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
48
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
49
Miroslava Vargová, NEKA

Volebná účasť

31,49
%
2017 1. kolo
21,46
%
2013 2. kolo
37,26
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 31,49%
2013 2. kolo 21,46%
2013 1. kolo 37,26%