Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Vladimír Maňka KDH, ĽS-HZDS, SMER - SD, SMK-MKP,...
78,40%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
21,60%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Vladimír Maňka KDH, SMK-MKP, SMS, ĽS-HZDS, HZD, SZ,...
62,76%
Ľudovít Kaník SaS, MOST - HÍD, SDKÚ - DS
15,82%
Ondrej Binder NEKA
6,63%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
5,10%
Ladislav Fízik ASV
3,57%
Karol Konárik SNS
2,04%
Andrea Jenčíková NP
1,53%
Jaroslav Sekerka KSS
1,53%
Emil Samko KĽS
0,51%
Jozef Sásik SĽS
0,51%
Pavel Chovanec ÚSVIT

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
163 hlasov
2
Peter Juhász, SMK-MKP
143 hlasov
3
Silvia Vargová, MOST - HÍD
107 hlasov
4
Ladislav Lang, MOST - HÍD
100 hlasov
5
František Auxt, SMK-MKP
87 hlasov
6
Ladislav Rigó, SMK-MKP
76 hlasov
7
Zoltán Bán, SMK-MKP
71 hlasov
8
Vojtech Szajkó, NEKA
24 hlasov
9
Jozef Šimko, NEKA
19 hlasov
10
Gejza Farkaš, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
14 hlasov
11
Tibor Balog, SMS
12 hlasov
12
Tibor Lukáčka, ASV
9 hlasov
13
Michal Bagačka, KDH, SMER - SD
9 hlasov
14
Pavel Struhár, KDH, SMER - SD
7 hlasov
15
Peter Mináč, KDH, SMER - SD
7 hlasov
16
Pavel Cibuliak, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
7 hlasov
17
Vojtech Kökény, SRK
6 hlasov
18
Aneta Vargicová, SNS
6 hlasov
19
Lukáš Kvietok, KDH, SMER - SD
5 hlasov
20
Viliam Vaš, KDH, SMER - SD
5 hlasov
21
Ivan Hazucha, KDH, SMER - SD
4 hlasov
22
Jozef Pupala, KSS
4 hlasov
23
Veronika Rízová, KSS
4 hlasov
24
Peter Vetrák, SĽS
3 hlasov
25
Renáta Puhlová, PD
3 hlasov
26
Tomáš Rosiar, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
27
Romana Antalová, ÚSVIT
2 hlasov
28
Jaroslav Suja, NEKA
2 hlasov
29
Dušan Faško, KSS
2 hlasov
30
Katarína Moncoľová, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
2 hlasov
31
Katarína Horváth, KĽS
2 hlasov
32
Ján Matej, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
1 hlasov
33
Ján Antal, ÚSVIT
1 hlasov
34
Csaba Horváth, NEKA
1 hlasov
35
Jozef Hrablay, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
1 hlasov
36
Anna Kekeňáková, KSS
1 hlasov
37
Helena Krauszová, SMS
1 hlasov
38
Marian Petrok, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
1 hlasov
39
Viliam Vidinský, HZD, ĽS-HZDS
1 hlasov
40
Dušan Širák, KSS
1 hlasov
41
Samuel Zubo, KSS
1 hlasov
42
Jana Uhrinová, SNS
1 hlasov
43
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
44
Kristián Gavalier, ĽS Naše Slovensko
45
Peter Vraniak, ÚSVIT
46
Dušan Kojnok, Zmena zdola, DÚ, SZS
47
Ján Hiraj, NP

Volebná účasť

31,49
%
2017 1. kolo
21,46
%
2013 2. kolo
37,26
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 31,49%
2013 2. kolo 21,46%
2013 1. kolo 37,26%