vyberte rok
Gemerský Jablonecokres Rimavská Sobota

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
36.31%
Jozef Šimko NEKA
19.05%
Marian Kotleba ĽSNS
17.86%
Igor Kašper NEKA
11.31%
Martin Juhaniak NEKA
3.57%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
2.98%
Milan Urbáni SMS
2.98%
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK
2.98%
Michal Kantor (odstúpil) SZS
1.19%
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
1.19%
Miroslav Gálik NAS
0.60%
Pavel Greksa NEKA
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Znenek Očovan NAJ
Alena Piovarčiová NP
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH

Volebná účasť

31,49
%
2017 1. kolo
21,46
%
2013 2. kolo
37,26
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 31,49%
2013 2. kolo 21,46%
2013 1. kolo 37,26%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Peter Juhász, SMK-MKP
122 hlasov
2
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
106 hlasov
3
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
91 hlasov
4
Ferenc Auxt, SMK-MKP
67 hlasov
5
Ladislav Lang, MOST - HÍD
62 hlasov
6
Ladislav Rigó, SMK-MKP
53 hlasov
7
Gejza Mede, NEKA
42 hlasov
8
Jozef Šimko, NEKA
39 hlasov
9
Csaba Csízi, MOST - HÍD
29 hlasov
10
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
24 hlasov
11
Michal Bagačka, SMER-SD
17 hlasov
12
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
14 hlasov
13
Aladár Bari, MOST - HÍD
14 hlasov
14
Dušan Hlinka, SMER-SD
12 hlasov
15
Peter Mináč, SMER-SD
11 hlasov
16
Štefan Vavrek, MOST - HÍD
11 hlasov
17
Vojtech Kökény, SRK
11 hlasov
18
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
19
Stanislava Zvarová, SMER-SD
9 hlasov
20
Ivan Hazucha, SMER-SD
9 hlasov
21
Lukáš Kvietok, SMER-SD
8 hlasov
22
Vojtech Szajkó, SRK
6 hlasov
23
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
6 hlasov
24
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
25
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
26
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
4 hlasov
27
Aneta Vargicová, SNS
4 hlasov
28
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
3 hlasov
29
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
30
Zdenek Očovan, NAJ
2 hlasov
31
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
32
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
33
Miroslava Grendelová, KSS
1 hlasov
34
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
35
Roman Lebeda, NEKA
1 hlasov
36
Vojtech Menyhárt, NEKA
1 hlasov
37
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
38
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
39
Martin Pliešovský, SNS
1 hlasov
40
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
41
Stanislav Krahulec, NEKA
42
Ján Lichanec, NEKA
43
Katarína Moncoľová, NEKA
44
Alena Pivovarčiová, NP
45
Anatolij Jefimov, KSS
46
Róbert Čipka, KSS
47
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
48
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
49
Miroslava Vargová, NEKA