Kandidáti na predsedu VÚC

Igor Kašper NEKA
23,71%
Ján Lunter NEKA
21,65%
Jozef Šimko NEKA
18,56%
Marian Kotleba ĽSNS
16,49%
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK
7,22%
Miroslav Gálik NAS
4,12%
Pavel Greksa NEKA
2,06%
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
2,06%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
1,03%
Martin Juhaniak NEKA
1,03%
Michal Kantor (odstúpil) SZS
1,03%
Alena Piovarčiová NP
1,03%
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
Znenek Očovan NAJ
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH
Milan Urbáni SMS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Peter Juhász, SMK-MKP
82 hlasov
2
Ferenc Auxt, SMK-MKP
56 hlasov
3
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
55 hlasov
4
Ladislav Rigó, SMK-MKP
51 hlasov
5
Ladislav Lang, MOST - HÍD
44 hlasov
6
Jozef Šimko, NEKA
37 hlasov
7
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
35 hlasov
8
Gejza Mede, NEKA
17 hlasov
9
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
17 hlasov
10
Štefan Vavrek, MOST - HÍD
11 hlasov
11
Vojtech Szajkó, SRK
10 hlasov
12
Stanislav Krahulec, NEKA
9 hlasov
13
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
9 hlasov
14
Csaba Csízi, MOST - HÍD
9 hlasov
15
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
7 hlasov
16
Vojtech Kökény, SRK
7 hlasov
17
Lukáš Kvietok, SMER-SD
7 hlasov
18
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
19
Aladár Bari, MOST - HÍD
6 hlasov
20
Vojtech Menyhárt, NEKA
6 hlasov
21
Ivan Hazucha, SMER-SD
4 hlasov
22
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
4 hlasov
23
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
24
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
25
Michal Bagačka, SMER-SD
2 hlasov
26
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
27
Aneta Vargicová, SNS
1 hlasov
28
Alena Pivovarčiová, NP
1 hlasov
29
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
30
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
31
Dušan Hlinka, SMER-SD
1 hlasov
32
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
33
Miroslava Grendelová, KSS
34
Stanislava Zvarová, SMER-SD
35
Miroslava Vargová, NEKA
36
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
37
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
38
Martin Pliešovský, SNS
39
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
40
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
41
Zdenek Očovan, NAJ
42
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
43
Anatolij Jefimov, KSS
44
Peter Mináč, SMER-SD
45
Ján Lichanec, NEKA
46
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
47
Roman Lebeda, NEKA
48
Róbert Čipka, KSS
49
Katarína Moncoľová, NEKA

Volebná účasť

30,94
%
2017 1. kolo
18,50
%
2013 2. kolo
42,14
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 30,94%
2013 2. kolo 18,50%
2013 1. kolo 42,14%