vyberte rok
Gemerské Dechtáreokres Rimavská Sobota

Kandidáti na predsedu VÚC

Igor Kašper NEKA
23.71%
Ján Lunter NEKA
21.65%
Jozef Šimko NEKA
18.56%
Marian Kotleba ĽSNS
16.49%
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK
7.22%
Miroslav Gálik NAS
4.12%
Pavel Greksa NEKA
2.06%
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
2.06%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
1.03%
Martin Juhaniak NEKA
1.03%
Michal Kantor (odstúpil) SZS
1.03%
Alena Piovarčiová NP
1.03%
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
Znenek Očovan NAJ
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH
Milan Urbáni SMS

Volebná účasť

30,94
%
2017 1. kolo
18,5
%
2013 2. kolo
42,14
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 30,94%
2013 2. kolo 18,5%
2013 1. kolo 42,14%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Peter Juhász, SMK-MKP
82 hlasov
2
Ferenc Auxt, SMK-MKP
56 hlasov
3
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
55 hlasov
4
Ladislav Rigó, SMK-MKP
51 hlasov
5
Ladislav Lang, MOST - HÍD
44 hlasov
6
Jozef Šimko, NEKA
37 hlasov
7
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
35 hlasov
8
Gejza Mede, NEKA
17 hlasov
9
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
17 hlasov
10
Štefan Vavrek, MOST - HÍD
11 hlasov
11
Vojtech Szajkó, SRK
10 hlasov
12
Stanislav Krahulec, NEKA
9 hlasov
13
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
9 hlasov
14
Csaba Csízi, MOST - HÍD
9 hlasov
15
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
7 hlasov
16
Vojtech Kökény, SRK
7 hlasov
17
Lukáš Kvietok, SMER-SD
7 hlasov
18
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
19
Aladár Bari, MOST - HÍD
6 hlasov
20
Vojtech Menyhárt, NEKA
6 hlasov
21
Ivan Hazucha, SMER-SD
4 hlasov
22
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
4 hlasov
23
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
24
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
25
Michal Bagačka, SMER-SD
2 hlasov
26
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
27
Aneta Vargicová, SNS
1 hlasov
28
Alena Pivovarčiová, NP
1 hlasov
29
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
30
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
31
Dušan Hlinka, SMER-SD
1 hlasov
32
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
33
Miroslava Grendelová, KSS
34
Stanislava Zvarová, SMER-SD
35
Miroslava Vargová, NEKA
36
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
37
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
38
Martin Pliešovský, SNS
39
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
40
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
41
Zdenek Očovan, NAJ
42
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
43
Anatolij Jefimov, KSS
44
Peter Mináč, SMER-SD
45
Ján Lichanec, NEKA
46
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
47
Roman Lebeda, NEKA
48
Róbert Čipka, KSS
49
Katarína Moncoľová, NEKA