vyberte rok
Gemerská Polomaokres Rožňava

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
46.43%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
25.00%
Štefan Surmánek ĽSNS
12.50%
Jarmila Tkáčová SNS
5.00%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
3.57%
Róbert Bačinský NEKA
2.50%
Jozef Červenák RIS
1.43%
Jaroslav Džunko NEKA
1.43%
Lukáš Sisák KSS
1.07%
Jozef Bobík NEKA
0.36%
Oliver Petrík JĽSS
0.36%
Ján Struk SMS
0.36%
Rudolf Botka NP
Vladislav Stanko NEKA
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

19,72
%
2017 1. kolo
8,9
%
2013 2. kolo
13,89
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 19,72%
2013 2. kolo 8,9%
2013 1. kolo 13,89%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Štefan Bašták, SMER-SD
110 hlasov
2
Karol Horník, SMER-SD
83 hlasov
3
Dušan Pollák, ŠKV
64 hlasov
4
Attila Anna, NEKA
60 hlasov
5
Ján Babič, SMER-SD
50 hlasov
6
Michal Terrai, NEKA
50 hlasov
7
Peter Pamula, SNS
44 hlasov
8
Jozef Kušnier, ĽS Naše Slovensko
41 hlasov
9
Matej Lada, ŠKV
40 hlasov
10
Dušan Žiak, ĽS Naše Slovensko
38 hlasov
11
Pavol Burdiga, MOST - HÍD
37 hlasov
12
Monika Repaszká, ŠKV
34 hlasov
13
Erika Ocelníková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
33 hlasov
14
Monika Šeďová, MOST - HÍD
32 hlasov
15
Ladislav Juhász, ĽS Naše Slovensko
31 hlasov
16
Ariana Palme, ĽS Naše Slovensko
30 hlasov
17
Martin Gallo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
27 hlasov
18
Róbert Hanuštiak, NEKA
25 hlasov
19
Július Barkai, SME RODINA - Boris Kollár
24 hlasov
20
Juraj Nagy, NEKA
24 hlasov
21
Peter Bollo, MOST - HÍD
23 hlasov
22
Róbert Bezek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
22 hlasov
23
Miloš Gallo, ŠANCA
22 hlasov
24
Matúš Bischof, OKS
20 hlasov
25
Jarmila Breznenová, NÁRODNÁ KOALÍCIA
20 hlasov
26
Eva Mihóková, NÁRODNÁ KOALÍCIA
17 hlasov
27
Ivan Kuhn, OKS
16 hlasov
28
Juraj Balázs, NEKA
14 hlasov
29
Jaroslav Kočiš, KSS
13 hlasov
30
Karol Kováč, OKS
13 hlasov
31
Viliam Hlaváč, ŠKV
12 hlasov
32
Jozef Červeňák, RIS
9 hlasov
33
Tibor Balázs, MOST - HÍD
8 hlasov
34
Gejza Záhn, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
8 hlasov
35
Hildegarda Támárová, MOST - HÍD
7 hlasov
36
Juraj Bernár, KSS
4 hlasov
37
Helena Laliková, KSS
4 hlasov
38
Ferenc Porubán, SMK-MKP
3 hlasov
39
Beáta Beke, SMK-MKP
2 hlasov
40
Zoltán Várady, SMK-MKP
1 hlasov
41
Mária Bernáthová, KSS