vyberte rok
Gemerčekokres Rimavská Sobota

Kandidáti na predsedu VÚC

Igor Kašper NEKA
36.36%
Ján Lunter NEKA
36.36%
Marian Kotleba ĽSNS
27.27%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
Miroslav Gálik NAS
Pavel Greksa NEKA
Martin Juhaniak NEKA
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Znenek Očovan NAJ
Alena Piovarčiová NP
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH
Jozef Šimko NEKA
Milan Urbáni SMS
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK

Volebná účasť

34,21
%
2017 1. kolo
11,11
%
2013 2. kolo
20
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 34,21%
2013 2. kolo 11,11%
2013 1. kolo 20%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
11 hlasov
2
Ferenc Auxt, SMK-MKP
10 hlasov
3
Peter Juhász, SMK-MKP
10 hlasov
4
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
10 hlasov
5
Ladislav Lang, MOST - HÍD
9 hlasov
6
Ladislav Rigó, SMK-MKP
7 hlasov
7
Jozef Šimko, NEKA
7 hlasov
8
Csaba Csízi, MOST - HÍD
5 hlasov
9
Stanislav Krahulec, NEKA
5 hlasov
10
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
11
Lukáš Kvietok, SMER-SD
3 hlasov
12
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
13
Ján Lichanec, NEKA
3 hlasov
14
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
3 hlasov
15
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
16
Michal Bagačka, SMER-SD
2 hlasov
17
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
2 hlasov
18
Ivan Hazucha, SMER-SD
2 hlasov
19
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
20
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
21
Štefan Vavrek, MOST - HÍD
2 hlasov
22
Peter Mináč, SMER-SD
1 hlasov
23
Vojtech Menyhárt, NEKA
1 hlasov
24
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
25
Vojtech Kökény, SRK
1 hlasov
26
Miroslava Grendelová, KSS
1 hlasov
27
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
28
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
29
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
30
Miroslava Vargová, NEKA
1 hlasov
31
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
32
Gejza Mede, NEKA
33
Roman Lebeda, NEKA
34
Anatolij Jefimov, KSS
35
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
36
Dušan Hlinka, SMER-SD
37
Katarína Moncoľová, NEKA
38
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
39
Stanislava Zvarová, SMER-SD
40
Aladár Bari, MOST - HÍD
41
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
42
Vojtech Szajkó, SRK
43
Alena Pivovarčiová, NP
44
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
45
Zdenek Očovan, NAJ
46
Róbert Čipka, KSS
47
Martin Pliešovský, SNS
48
Aneta Vargicová, SNS
49
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...