Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Rudolf Bauer KDS
67,80%
Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
32,20%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
34,04%
Rudolf Bauer KDS
31,21%
Dominika Palaščáková NOVA
10,64%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
8,51%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
4,96%
Lukáš Sisák KSS
3,55%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
2,84%
Jozef Holečko NEKA
2,13%
Jaroslav Džunko NEKA
1,42%
Ivan Kuhn OKS
0,71%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Štefan Petrík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
83 hlasov
2
Monika Bérešová, SZS
80 hlasov
3
Michal Rečka, SMER - SD
64 hlasov
4
Ján Kokarda, NEKA
55 hlasov
5
Jozef Konkoly, SMER - SD
42 hlasov
6
Miloš Barcal, NEKA
22 hlasov
7
Tomáš Suchý, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
21 hlasov
8
Ivan Buchla, SNS
19 hlasov
9
Dominika Palaščáková, NOVA
19 hlasov
10
Róbert Čarny, SNS
19 hlasov
11
Božena Letková, NEKA
16 hlasov
12
Monika Vargová, SNS
14 hlasov
13
Martin Baltes, SĽS
13 hlasov
14
František Petro, SMER - SD
10 hlasov
15
Július Beluscák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
10 hlasov
16
Róbert Šándor, NEKA
9 hlasov
17
Karol Dzugas, NEKA
9 hlasov
18
Ján Mikloš, KSS
9 hlasov
19
Peter Papáč, KSS
8 hlasov
20
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
7 hlasov
21
Viktor Sasák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
7 hlasov
22
Ľubomír Šimko, SMER - SD
7 hlasov
23
Vojtech Staňo, SMER - SD
7 hlasov
24
Ján Bačo, SĽS
6 hlasov
25
Imrich Kohút, SĽS
6 hlasov
26
Štefan Markovič, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
6 hlasov
27
Elena Fialková, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
28
Marián Tóth, SaS
5 hlasov
29
Františka Kočišová, SĽS
5 hlasov
30
Ladislav Vojtko, KSS
5 hlasov
31
Ján Marton, NOVA
4 hlasov
32
Viktor Dulina, NEKA
4 hlasov
33
Ladislav Miko, 7 STATOČNÝCH
4 hlasov
34
Jozef Koňa, SĽS
4 hlasov
35
Norbert Krušinský, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
36
Ľubica Holováčová, SĽS
3 hlasov
37
Štefan Laczkó, 7 STATOČNÝCH
3 hlasov
38
Ladislav Bartók, NEKA
3 hlasov
39
Rastislav Moric, 7 STATOČNÝCH
3 hlasov
40
Miroslav Bačenko, NEKA
3 hlasov
41
Vladimír Popovič, SMS
3 hlasov
42
Elena Majancsíková, SĽS
3 hlasov
43
Radoslav Šimko, SNS
3 hlasov
44
Jozef Tischler, SĽS
3 hlasov
45
Alexander Bimbo, SRÚS
2 hlasov
46
Slavomír Horváth, SNS
2 hlasov
47
Viliam Bačo, NEKA
2 hlasov
48
Ján Stanislav, SNS
2 hlasov
49
László Köteles, SMK-MKP
2 hlasov
50
Peter Palaščák, SOĽ
2 hlasov
51
Anton Medvec, NEKA
2 hlasov
52
László Iván, SMK-MKP
1 hlasov
53
Mária Topoľančinová, ĽS-HZDS
1 hlasov
54
Anton Király, SMK-MKP
1 hlasov
55
Marián Kertész, PD
1 hlasov
56
Ivan Hriczko, NEKA
1 hlasov
57
Roman Horváth, SRÚS
1 hlasov
58
Jozef Holečko, NEKA
1 hlasov
59
Július Grulyo, NEKA
60
Jenő Csoltkó, NEKA
61
István Zachariaš, SMK-MKP

Volebná účasť

22,38
%
2017 1. kolo
9,01
%
2013 2. kolo
10,85
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 22,38%
2013 2. kolo 9,01%
2013 1. kolo 10,85%