Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
46,21%
Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
33,33%
Dorota Bujňáková NP
5,30%
Štefan Straka KSS
4,55%
Anton Korba NEKA
4,55%
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
3,03%
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
1,52%
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
0,76%
Jozef Mihalčin SĽS
0,76%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Milan Baran, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
46 hlasov
2
Jozef Švagerko, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
45 hlasov
3
Igor Wzoš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
37 hlasov
4
Alena Madzinová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
35 hlasov
5
Jozef Janiga, SMER - SD
35 hlasov
6
Arne Kroták, NOVA
33 hlasov
7
Slavomír Božoň, SaS
29 hlasov
8
Anton Andráš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
28 hlasov
9
Michal Sýkora, SMER - SD
28 hlasov
10
Anna Ondrušeková, NEKA
27 hlasov
11
Michal Rusnák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
27 hlasov
12
Mária Trembáčová, NEKA
26 hlasov
13
Alžbeta Havrančíková, SMER - SD
26 hlasov
14
Vladimír Ondruš, SMER - SD
25 hlasov
15
Jozef Mezovský, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
24 hlasov
16
Peter Brenišin, SMER - SD
23 hlasov
17
Milan Rovder, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
22 hlasov
18
Peter Hritz, SMER - SD
19 hlasov
19
Jana Dudová, NOVA
19 hlasov
20
Rudolf Abrahám, SMER - SD
17 hlasov
21
Slavomír Kopáč, NEKA
17 hlasov
22
Ján Dravecký, NOVA
16 hlasov
23
Danka Vančišinová, SMER - SD
15 hlasov
24
Peter Dujava, NEKA
14 hlasov
25
Branislav Švec, NOVA
13 hlasov
26
Mária Ilenčíková, NEKA
11 hlasov
27
Rajmund Szánto, NÁŠ KRAJ
10 hlasov
28
Mário Kovalčík, NEKA
10 hlasov
29
Ladislav Trembáč, SMS
10 hlasov
30
Veronika Brijová, SNS
10 hlasov
31
Daniel Abaffy, SĽS
8 hlasov
32
Milan Antaš, SOĽ
8 hlasov
33
František Bednár, SĽS
7 hlasov
34
Marek Jackanič, ÚSVIT
7 hlasov
35
Peter Jakubčák, KSS
6 hlasov
36
Richard Koky, NEKA
6 hlasov
37
Ladislav Moravčík, NEKA
6 hlasov
38
Miroslav Ščurka, KSS
6 hlasov
39
Peter Roth, OKS
6 hlasov
40
Rastislav Wolf, SĽS
5 hlasov
41
Jozef Teplický, SNS
5 hlasov
42
Iveta Martonová, 99%, PaS
5 hlasov
43
Elena Bačkorová, SĽS
3 hlasov
44
Iveta Jabrocká, 99%, PaS
3 hlasov
45
Milan Marečák, SMS
3 hlasov
46
Mário Blahota, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
47
Anna Jablonovská, SĽS
2 hlasov
48
Ľubomír Kroščen, SĽS
2 hlasov
49
Milan Korenko, SĽS
1 hlasov
50
Ján Kuchta, SĽS
1 hlasov
51
Martin Ščuka, SRK
1 hlasov
52
Kamil Horváth, SRK

Volebná účasť

27,75
%
2017 1. kolo
13,05
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 27,75%
2013 1. kolo 13,05%