Gáň okres Galanta

Kandidáti na predsedu VÚC

Jozef Viskupič OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, SaS,...
52,81%
Martin Červenka NEKA
23,10%
Zdenko Čambal SNS, SMER - SD
8,58%
Veronika Temňáková REPUBLIKA
5,94%
Martin Beluský ĽS Naše Slovensko
4,29%
József Berényi SZÖVETSÉG - ALIANCIA
3,30%
Ivan Stanovič Hnutie ONÁS
0,99%
Roland Hakszer NEKA
0,33%
Roman Chudý ŽIVOT
0,33%
Zdenko Rosina NK/NEKA
0,33%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ľuboš Šúry, SMER - SD
99 hlasov
2
Martin Tomčányi, NEKA
93 hlasov
3
Ervin Chomča, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
86 hlasov
4
Zdenka Mačicová, Hlas - sociálna demokracia
77 hlasov
5
Roman Súkeník, SMER - SD
76 hlasov
6
Peter Paška, NEKA
72 hlasov
7
Marta Vajdová, NEKA
61 hlasov
8
Peter Černý, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
56 hlasov
9
Slávka Kramárová, SNS
52 hlasov
10
Valéria Mýtniková, NEKA
51 hlasov
11
Adrián Macho, Hlas - sociálna demokracia
49 hlasov
12
Juraj Bottka, NEKA
48 hlasov
13
Peter Závodský, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
45 hlasov
14
Rastislav Domko, Hlas - sociálna demokracia
37 hlasov
15
Zuzana Gauliederová, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
37 hlasov
16
Róbert Korec, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
34 hlasov
17
Roland Szekera, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
33 hlasov
18
Maroš Kollárik, NEKA
32 hlasov
19
Ladislav Struhár, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
32 hlasov
20
Miroslav Štibráni, NEKA
30 hlasov
21
Michael Boško, Progresívne Slovensko
29 hlasov
22
Martin Práznovský, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
26 hlasov
23
Ladislav Maťašovský, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
26 hlasov
24
Simona Bugyinská, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
25 hlasov
25
Matej Godáň, NEKA
24 hlasov
26
Jana Hanuliaková, Progresívne Slovensko
22 hlasov
27
Vladimír Danko, ŽIVOT
21 hlasov
28
Enrico Čambál, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
20 hlasov
29
József Berényi, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
17 hlasov
30
Milan Zeleňák, ŽIVOT
17 hlasov
31
Miroslav Horváth, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
17 hlasov
32
Michal Greško, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
16 hlasov
33
Alexandra Vlčková, NK/NEKA
15 hlasov
34
Svätopluk Vašečka, SNS
15 hlasov
35
Miroslav Šimek, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
36
Veronika Temňáková, REPUBLIKA
14 hlasov
37
Katarína Štefunková, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
14 hlasov
38
Krisztián Forró, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
14 hlasov
39
László Biró, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
13 hlasov
40
Zoltán Horváth, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
12 hlasov
41
Gergely Agócs, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
9 hlasov
42
Tamás Zupko, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
7 hlasov
43
Anton Vizváry, NK/NEKA
3 hlasov

Volebná účasť

49,71 %

Historický vývoj

29.10. 2022 49,71 %
04.11. 2017 1. kolo 23,89 %
23.11. 2013 2. kolo 21,21 %
09.11. 2013 1. kolo 33,38 %