vyberte rok
Gabčíkovookres Dunajská Streda

Kandidáti na predsedu VÚC

József Berényi SMK
73.68%
Konrád Rigó Most-Híd
12.62%
Tibor Mikuš NEKA
7.34%
Jozef Viskupič ZZ, OKS, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
4.62%
Jaroslav Cehlárik NEKA
0.91%
Márius Novák NP
0.83%

Volebná účasť

27,78
%
2017 1. kolo
27,35
%
2013 2. kolo
29,42
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 27,78%
2013 2. kolo 27,35%
2013 1. kolo 29,42%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Iván Fenes, SMK-MKP
926 hlasov
2
József Menyhárt, SMK-MKP
801 hlasov
3
Zoltán Hájos, SMK-MKP
615 hlasov
4
László Bacsó, SMK-MKP
514 hlasov
5
Rozália Hervay, SMK-MKP
487 hlasov
6
Csaba Orosz, SMK-MKP
485 hlasov
7
Marian Soóky, SMK-MKP
402 hlasov
8
Ladislav Polák, SMK-MKP
398 hlasov
9
Zoltán Horváth, NEKA
207 hlasov
10
Konrád Rigó, MOST - HÍD
198 hlasov
11
Károly Földes, NEKA
196 hlasov
12
Alexander Dakó, NEKA
125 hlasov
13
Ferenc Berényi, ĽS Naše Slovensko
117 hlasov
14
Irén Sárközy, MOST - HÍD
116 hlasov
15
Róbert Horváth, MKDA-MKDSZ
111 hlasov
16
František Vangel, MOST - HÍD
93 hlasov
17
Richard Kmeť, SMER-SD
92 hlasov
18
Albin Varga, MOST - HÍD
85 hlasov
19
Marian Bölcs, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
74 hlasov
20
Ján Berceli, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
61 hlasov
21
Kristian Kovács, MOST - HÍD
60 hlasov
22
Gabriela Józan Horváth, MOST - HÍD
60 hlasov
23
Renáta Klauková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
60 hlasov
24
Štefan Horony, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
56 hlasov
25
Edita Lysinová, MOST - HÍD
56 hlasov
26
Ivan Seňan, MOST - HÍD
52 hlasov
27
Zsolt Sidó, ĽS Naše Slovensko
49 hlasov
28
Pavol Sebök, NEKA
49 hlasov
29
Ivan Husár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
45 hlasov
30
Jozef Samek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
43 hlasov
31
Zuzana Tóthová, ĽS Naše Slovensko
36 hlasov
32
Robert Tánczos, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
33 hlasov
33
Jozef Narancsik, ĽS Naše Slovensko
28 hlasov
34
Jakub Nagy, SZSZO
26 hlasov
35
Peter Súlovský, SNS
22 hlasov
36
Emília Danišová, NAJ
20 hlasov
37
Iveta Fajnorová, NAJ
16 hlasov
38
Dagmar Fuseková, NP
12 hlasov