Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Juraj Blanár SNS, SZ, SMER - SD
81,25%
Miroslav Mikolášik MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS, KDH
18,75%
Igor Ryban NEKA
Ivan Pavlisko ĽS Naše Slovensko
Juraj Pavlovič KSS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Katarína Tomášová, SMER - SD
23 hlasov
2
Marián Fedor, SMER - SD
9 hlasov
3
Tatiana Červeňová, SMER - SD
8 hlasov
4
Miroslav Mlynár, SMER - SD
7 hlasov
5
Vladimír Polakovič, NEKA
7 hlasov
6
Imrich Žigo, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
6 hlasov
7
Štefan Balošák, SMER - SD
6 hlasov
8
Róbert Ivaška, SMER - SD
6 hlasov
9
Tomáš Zanovit, SNS
5 hlasov
10
Milan Benko, NEKA
5 hlasov
11
Nadežda Šugrová, SMER - SD
5 hlasov
12
František Výrostko, NEKA
5 hlasov
13
Peter Kašuba, NEKA
5 hlasov
14
Peter Vons, NEKA
5 hlasov
15
Stanislav Thomka, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
4 hlasov
16
Miroslav Mazúr, SMER - SD
4 hlasov
17
Zdenko Kozák, NEKA
4 hlasov
18
Juraj Antal, NEKA
3 hlasov
19
Tibor Adamko, NEKA
3 hlasov
20
Stanislav Rohoň, NEKA
3 hlasov
21
Slavomír Šuch, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
3 hlasov
22
Viera Korchanová, ĽS-HZDS
2 hlasov
23
Róbert Klimo, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
2 hlasov
24
Ján Mičko, KSS
2 hlasov
25
Mária Sedmáková, ĽS-HZDS
2 hlasov
26
Zita Prívozníková, KSS
2 hlasov
27
Ondrej Potančok, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
2 hlasov
28
Milan Nemček, EDS
2 hlasov
29
Tomáš Jedinák, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
1 hlasov
30
Ján Kurhajec, ĽS-HZDS
1 hlasov
31
František Kurhajec, ĽS-HZDS
1 hlasov
32
Ľubomír Kolár, KSS
1 hlasov
33
Mikuláš Knapp, OKS, NOVA
1 hlasov
34
Miroslav Herák, KSS
1 hlasov
35
Róbert Gottlieb, NEKA
1 hlasov
36
Daša Ferklová, ĽS-HZDS
1 hlasov
37
Matej Bórik, NEKA
1 hlasov
38
Július Morgoš, OKS, NOVA
1 hlasov
39
Patrik Volentier, OKS, NOVA
1 hlasov
40
Ľubomír Vaňko, NEKA
1 hlasov
41
Dušan Haško, MOST - HÍD, SaS, SDKÚ - DS,...
42
Marcel Vajzer, NP
43
Marek Pavlovič, KSS
44
Peter Belica, NEKA
45
Oxana Tkáčová, NP
46
Jozef Kendra, KSS
47
Matúš Svinčák, ĽS Naše Slovensko
48
Danica Medvecká, KSS
49
Peter Maruniak, EDS
50
Marta Svitačová, ĽS-HZDS
51
Peter Šimkovič, NEKA
52
Pavol Krišpinský, PD
53
Mária Šubrtová, ĽS-HZDS
54
Martin Tanevski, KSS

Volebná účasť

33,85
%
2017 1. kolo
25,80
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 33,85%
2013 1. kolo 25,80%