Kandidáti na predsedu VÚC

Erika Jurinová OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA, SME...
28,40%
Igor Choma SMER - SD
24,69%
Igor Janckulík KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení, SNS
16,05%
Marián Murín NEKA
12,35%
Katarína Boková Slovenské Hnutie Obrody
8,64%
František Drozd ĽS Naše Slovensko
3,70%
Andrea Starinská NK/NEKA
2,47%
Peter Slyško Hlas - sociálna demokracia
1,23%
Miroslav Urban REPUBLIKA
1,23%
Daniela Zemanová Hnutie ONÁS
1,23%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Tomáš Zanovit, Hlas - sociálna demokracia
24 hlasov
2
Alexander Velitš, KSS
21 hlasov
3
Zuzana Valocká, NEKA
19 hlasov
4
Peter Majko, SNS
18 hlasov
5
Stanislav Thomka, NEKA
14 hlasov
6
Erika Cintulová, NEKA
14 hlasov
7
Tatiana Červeňová, Hlas - sociálna demokracia
13 hlasov
8
František Výrostko, NEKA
12 hlasov
9
Zdenko Kozák, SNS
9 hlasov
10
Martin Hudec, NEKA
9 hlasov
11
Peter Kašuba, NEKA
9 hlasov
12
Marián Fedor, SMER - SD
8 hlasov
13
Adam Lučanský, Slovenský PATRIOT
8 hlasov
14
Roman Kopka, Hlas - sociálna demokracia
8 hlasov
15
Bibiana Pánisová, SMER - SD
8 hlasov
16
Marína Gallová, Skúsme to inak, SaS, OKS
8 hlasov
17
Erika Vrabcová, Hlas - sociálna demokracia
8 hlasov
18
Tibor Adamko, Hlas - sociálna demokracia
7 hlasov
19
Milan Ftorek, NEKA
7 hlasov
20
Branislav Zacharides, NEKA
7 hlasov
21
Marek Belák, NEKA
6 hlasov
22
Štefan Balošák, Hlas - sociálna demokracia
6 hlasov
23
Adam Žilák, Skúsme to inak, SaS, OKS
6 hlasov
24
Ľubomír Vaňko, NEKA
5 hlasov
25
Lenka Sláviková, SMER - SD
5 hlasov
26
Martina Antošová, NEKA
5 hlasov
27
Katarína Boková, Slovenské Hnutie Obrody
4 hlasov
28
Andrej Rodák, Skúsme to inak, SaS, OKS
4 hlasov
29
Marcela Balošáková, Skúsme to inak, SaS, OKS
4 hlasov
30
Roman Maťko, SMER - SD
4 hlasov
31
Jozef Krištoffy, NEKA
4 hlasov
32
Michal Uherčík, Skúsme to inak, SaS, OKS
4 hlasov
33
Miroslav Herák, KSS
4 hlasov
34
Peter Had, ŽIVOT
4 hlasov
35
Ján Kováčik, SMER - SD
4 hlasov
36
Peter Vons, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
3 hlasov
37
Lukáš Šauša, Progresívne Slovensko
3 hlasov
38
Svetana Angelová, Slovenské Hnutie Obrody
3 hlasov
39
Miroslav Blahušiak, Hlas - sociálna demokracia
3 hlasov
40
Jozef Petráš, NEKA
3 hlasov
41
Lucia Omámiková, REPUBLIKA
3 hlasov
42
Veronika Gajdošová Ladňáková, Skúsme to inak, SaS, OKS
3 hlasov
43
Zdenka Kramárová, Slovenské Hnutie Obrody
3 hlasov
44
Miroslav Jánošík, SNS
3 hlasov
45
Ľuboš Gottwald, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
3 hlasov
46
Daniel Diškanec, NK/NEKA
3 hlasov
47
Dušan Zachar, NK/NEKA
3 hlasov
48
Vladimír Polakovič, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
2 hlasov
49
Katarína Spiššáková, KSS
2 hlasov
50
Ľubomír Červenec, NK/NEKA
2 hlasov
51
Milan Horňák, Skúsme to inak, SaS, OKS
2 hlasov
52
Ivan Jancko, Progresívne Slovensko
2 hlasov
53
Marián Krivuš, NEKA
2 hlasov
54
Anton Ančic, Slovenské Hnutie Obrody
2 hlasov
55
Dušan Kričko, REPUBLIKA
1 hlasov
56
Dalibor Steindl, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
1 hlasov
57
Juraj Stahl, Skúsme to inak, SaS, OKS
1 hlasov
58
Pavol Mikluš, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA,...
1 hlasov
59
Martin Stankovianský, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
60
Dana Cervanová, Progresívne Slovensko
1 hlasov
61
Eva Wedra Kačková, SRDCE - SNJ - sv
1 hlasov
62
Branislav Kolarovszki, Hlas - sociálna demokracia
1 hlasov
63
Viliam Komora, NK/NEKA
64
Dávid Marko, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
65
Marcel Maťovčík, KDH, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení

Volebná účasť

75,39 %

Historický vývoj

29.10. 2022 75,39 %
04.11. 2017 1. kolo 33,85 %
09.11. 2013 1. kolo 25,80 %