vyberte rok
Fiľakovské Kováčeokres Lučenec

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
44.85%
Marian Kotleba ĽSNS
13.97%
Martin Juhaniak NEKA
13.24%
Pavel Greksa NEKA
7.35%
Igor Kašper NEKA
5.88%
Jozef Šimko NEKA
4.41%
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK
3.68%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
1.47%
Jozef Sásik SĽSAH
1.47%
Milan Urbáni SMS
1.47%
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
0.74%
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
0.74%
Alena Piovarčiová NP
0.74%
Miroslav Gálik NAS
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Znenek Očovan NAJ
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA

Volebná účasť

20,54
%
2017 1. kolo
10,51
%
2013 2. kolo
15,31
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 20,54%
2013 2. kolo 10,51%
2013 1. kolo 15,31%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Attila Agócs, MOST - HÍD
77 hlasov
2
Péter Csúsz, SMK-MKP
60 hlasov
3
Zsuzsanna Szvorák, SMK-MKP
49 hlasov
4
Zoltán Marcinkó, SMK-MKP
46 hlasov
5
Milan Spodniak, DOMA DOBRE
36 hlasov
6
László Kerekes, SMK-MKP
32 hlasov
7
Péter György, SMK-MKP
28 hlasov
8
Pavol Baculík, NEKA
21 hlasov
9
Zaher Mahmoud, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
20 hlasov
10
Juraj Pelč, NEKA
17 hlasov
11
Denisa Nincová, NEKA
15 hlasov
12
Pavel Greksa, NEKA
15 hlasov
13
Branislav Hámorník, SMER-SD
14 hlasov
14
Radoslav Čičmanec, DOMA DOBRE
13 hlasov
15
Jana Haláková, SMER-SD
11 hlasov
16
Michal Kováč, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
17
Jozef Kramec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
18
Rudolf Slivka, SNS
9 hlasov
19
Zoltán Balog, NEKA
9 hlasov
20
Milan Alberti, NEKA
9 hlasov
21
Ján Mičuda, SMER-SD
8 hlasov
22
Karol Ferencz, MOST - HÍD
8 hlasov
23
Jozef Bari, SRK
8 hlasov
24
Radoslav Jánošik, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
25
István Mázik, MKDA-MKDSZ
7 hlasov
26
Anna Václavíková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
27
Štefan Kertész, MOST - HÍD
6 hlasov
28
Lukáš Čavoj, NEKA
4 hlasov
29
Vojtech Papp, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
30
Tibor Tóth, MOST - HÍD
4 hlasov
31
Marek Hudec, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
32
Matej Bella, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
3 hlasov
33
Patrik Svediak, SME RODINA - Boris Kollár
3 hlasov
34
Jozef Týnus, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
35
Lucia Kašiarová, KSS
2 hlasov
36
Ján Svoreň, KSS
2 hlasov
37
Monika Kováčová, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
38
Pavol Križo, SNS
1 hlasov
39
Peter Pánik, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
40
Marian Šulek, KSS
1 hlasov
41
Július Čipčala, SRK
42
Ondrej Drugda, Slovenská ľudová strana (SĽS)
43
František Kelemen, Slovenská ľudová strana (SĽS)
44
Veronika Poznánová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...