vyberte rok
Fiľakovookres Lučenec

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
55.70%
Marian Kotleba ĽSNS
15.53%
Igor Kašper NEKA
7.37%
Martin Juhaniak NEKA
4.98%
Jozef Šimko NEKA
4.13%
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK
3.18%
Pavel Greksa NEKA
2.44%
Miroslav Gálik NAS
1.43%
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
1.22%
Milan Urbáni SMS
1.11%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
1.06%
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
0.90%
Michal Kantor (odstúpil) SZS
0.32%
Alena Piovarčiová NP
0.26%
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
0.26%
Znenek Očovan NAJ
0.11%
Jozef Sásik SĽSAH

Volebná účasť

24,77
%
2017 1. kolo
11,76
%
2013 2. kolo
18,28
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 24,77%
2013 2. kolo 11,76%
2013 1. kolo 18,28%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Attila Agócs, MOST - HÍD
1335 hlasov
2
Zsuzsanna Szvorák, SMK-MKP
910 hlasov
3
László Kerekes, SMK-MKP
701 hlasov
4
Péter Csúsz, SMK-MKP
644 hlasov
5
Péter György, SMK-MKP
468 hlasov
6
Milan Spodniak, DOMA DOBRE
431 hlasov
7
Denisa Nincová, NEKA
380 hlasov
8
Zoltán Marcinkó, SMK-MKP
357 hlasov
9
István Mázik, MKDA-MKDSZ
274 hlasov
10
Zoltán Balog, NEKA
210 hlasov
11
Branislav Hámorník, SMER-SD
178 hlasov
12
Juraj Pelč, NEKA
176 hlasov
13
Pavol Baculík, NEKA
165 hlasov
14
Zaher Mahmoud, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
146 hlasov
15
Rudolf Slivka, SNS
137 hlasov
16
Pavel Greksa, NEKA
127 hlasov
17
Karol Ferencz, MOST - HÍD
112 hlasov
18
Tibor Tóth, MOST - HÍD
88 hlasov
19
Jozef Bari, SRK
83 hlasov
20
Pavol Križo, SNS
74 hlasov
21
Radoslav Jánošik, ĽS Naše Slovensko
69 hlasov
22
Ján Mičuda, SMER-SD
66 hlasov
23
Štefan Kertész, MOST - HÍD
64 hlasov
24
Vojtech Papp, ĽS Naše Slovensko
50 hlasov
25
Anna Václavíková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
48 hlasov
26
Jana Haláková, SMER-SD
47 hlasov
27
Ján Svoreň, KSS
40 hlasov
28
Michal Kováč, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
39 hlasov
29
Marek Hudec, ĽS Naše Slovensko
38 hlasov
30
Jozef Týnus, ĽS Naše Slovensko
34 hlasov
31
Radoslav Čičmanec, DOMA DOBRE
32 hlasov
32
Lucia Kašiarová, KSS
28 hlasov
33
Július Čipčala, SRK
26 hlasov
34
Ondrej Drugda, Slovenská ľudová strana (SĽS)
26 hlasov
35
Matej Bella, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
25 hlasov
36
Monika Kováčová, Slovenská ľudová strana (SĽS)
25 hlasov
37
Milan Alberti, NEKA
19 hlasov
38
František Kelemen, Slovenská ľudová strana (SĽS)
18 hlasov
39
Jozef Kramec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
17 hlasov
40
Lukáš Čavoj, NEKA
14 hlasov
41
Marian Šulek, KSS
14 hlasov
42
Patrik Svediak, SME RODINA - Boris Kollár
12 hlasov
43
Peter Pánik, Slovenská ľudová strana (SĽS)
10 hlasov
44
Veronika Poznánová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
10 hlasov