Kandidáti na predsedu VÚC

Marian Kotleba ĽSNS
37,50%
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK
18,75%
Ján Lunter NEKA
15,00%
Jozef Šimko NEKA
7,50%
Igor Kašper NEKA
6,25%
Martin Juhaniak NEKA
5,00%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
3,75%
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
2,50%
Alena Piovarčiová NP
2,50%
Michal Kantor (odstúpil) SZS
1,25%
Miroslav Gálik NAS
Pavel Greksa NEKA
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Znenek Očovan NAJ
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH
Milan Urbáni SMS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Peter Juhász, SMK-MKP
24 hlasov
2
Aladár Bari, MOST - HÍD
21 hlasov
3
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
19 hlasov
4
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
18 hlasov
5
Ferenc Auxt, SMK-MKP
17 hlasov
6
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
16 hlasov
7
Štefan Vavrek, MOST - HÍD
15 hlasov
8
Vojtech Szajkó, SRK
14 hlasov
9
Vojtech Kökény, SRK
13 hlasov
10
Jozef Šimko, NEKA
13 hlasov
11
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
12
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
10 hlasov
13
Michal Bagačka, SMER-SD
10 hlasov
14
Ladislav Rigó, SMK-MKP
9 hlasov
15
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
16
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
17
Peter Mináč, SMER-SD
7 hlasov
18
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
19
Csaba Csízi, MOST - HÍD
6 hlasov
20
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
6 hlasov
21
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
6 hlasov
22
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
23
Miroslava Grendelová, KSS
5 hlasov
24
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
5 hlasov
25
Stanislava Zvarová, SMER-SD
5 hlasov
26
Dušan Hlinka, SMER-SD
4 hlasov
27
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
28
Katarína Moncoľová, NEKA
4 hlasov
29
Anatolij Jefimov, KSS
4 hlasov
30
Ján Lichanec, NEKA
3 hlasov
31
Ivan Hazucha, SMER-SD
3 hlasov
32
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
33
Ladislav Lang, MOST - HÍD
3 hlasov
34
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
35
Stanislav Krahulec, NEKA
3 hlasov
36
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
3 hlasov
37
Gejza Mede, NEKA
3 hlasov
38
Aneta Vargicová, SNS
2 hlasov
39
Róbert Čipka, KSS
2 hlasov
40
Roman Lebeda, NEKA
2 hlasov
41
Lukáš Kvietok, SMER-SD
2 hlasov
42
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
43
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasov
44
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
45
Vojtech Menyhárt, NEKA
1 hlasov
46
Zdenek Očovan, NAJ
1 hlasov
47
Alena Pivovarčiová, NP
1 hlasov
48
Martin Pliešovský, SNS
1 hlasov
49
Miroslava Vargová, NEKA
1 hlasov

Volebná účasť

25,38
%
2017 1. kolo
16,19
%
2013 2. kolo
34,49
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 25,38%
2013 2. kolo 16,19%
2013 1. kolo 34,49%