vyberte rok
Farnáokres Levice

Kandidáti na predsedu VÚC

Iván Farkas SMK
70.52%
Milan Belica Most-Híd, SNS, Smer-SD
11.94%
Peter Oremus NEKA
6.34%
Milan Uhrík ĽSNS
4.85%
Ľászló Hajdu MKDA
3.73%
Renáta Kolenčíková NEKA
1.87%
Ján Greššo DS, Šanca, OKS, NOVA, KDH, OĽaNO, SaS
0.75%
Ján Marko NP

Volebná účasť

24,51
%
2017 1. kolo
19,16
%
2013 2. kolo
21,35
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 24,51%
2013 2. kolo 19,16%
2013 1. kolo 21,35%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Zita Cseri, NEKA
215 hlasov
2
Tibor Csenger, SMK-MKP
164 hlasov
3
Beáta Kiss, SMK-MKP
135 hlasov
4
Peter Drábik, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
107 hlasov
5
Zoltán Fekete, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
106 hlasov
6
Melinda Bögi Pathó, SMK-MKP
96 hlasov
7
Dezső Pálffy, SMK-MKP
91 hlasov
8
Peter Köpöncei, SMK-MKP
76 hlasov
9
Róbert Csudai, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
58 hlasov
10
Pál Zachar, NEKA
56 hlasov
11
Ondrej Juhász, NEKA
36 hlasov
12
Miroslav Hasznos, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
20 hlasov
13
Alexander Bačík, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
18 hlasov
14
Sylvia Horváthová, SME RODINA - Boris Kollár
18 hlasov
15
Igor Éder, NEKA
15 hlasov
16
Csaba Tolnai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
17
Ladislav Urban, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
18
Rastislav Juhár, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
12 hlasov
19
Pavol Novák, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
11 hlasov
20
Marianna Šedivá, NEKA
11 hlasov
21
Monika Porubská, ĽS Naše Slovensko
11 hlasov
22
Ervín Szalma, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
10 hlasov
23
Martin Bátovský, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
9 hlasov
24
Jaroslav Tomek, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
25
Miroslav Pavlovič, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
26
Ján Janáč, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
9 hlasov
27
Ladislav Vörös, KSS
8 hlasov
28
Peter Štefan, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
8 hlasov
29
Erika Sulinová, NEKA
6 hlasov
30
Miroslav Kamenský, KSS
5 hlasov
31
Ján Hamar, KSS
5 hlasov
32
Martina Holečková, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
33
Karol Ižold, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
34
František Kováčik, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
35
Rastislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
36
Ladislav Jakubík, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
37
Zuzana Kotrus Rákociová, NEKA
3 hlasov
38
Miloš Zaujec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
39
Roman Tóth, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
40
Igor Gogora, NEKA
3 hlasov
41
Igor Varga, NEKA
3 hlasov
42
Ján Kútik, KSS
2 hlasov
43
Ján Krtík, NEKA
2 hlasov
44
Michal Ivanický, KSS
1 hlasov
45
Ivan Murín, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
46
Jaroslav Ivan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...