Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
77,50%
Rudolf Bauer KDS
22,50%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
64,47%
Rudolf Bauer KDS
14,47%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
6,58%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
5,26%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
3,95%
Lukáš Sisák KSS
2,63%
Dominika Palaščáková NOVA
1,32%
Jozef Holečko NEKA
1,32%
Jaroslav Džunko NEKA
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Valéria Eľková, NEKA
50 hlasov
2
Ján Mihalečko, SMER - SD
34 hlasov
3
František Farkaš, SMER - SD
28 hlasov
4
Štefan Tomáš, 7 STATOČNÝCH
28 hlasov
5
Jozef Makohus, SMER - SD
25 hlasov
6
Viliam Zahorčák, SMER - SD
23 hlasov
7
Emil Ďurovčík, SMER - SD
23 hlasov
8
Ľubica Rošková, SMER - SD
12 hlasov
9
Jana Cibereová, SMER - SD
12 hlasov
10
Ján Paľovčík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
10 hlasov
11
Jozef Bobík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
10 hlasov
12
Jaroslav Vaľo, SNS
9 hlasov
13
Bohuš Jakuboc, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
8 hlasov
14
Imrich Balog, KĽS
7 hlasov
15
Ján Čuchran, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
7 hlasov
16
Oliver Petrík, NEKA
7 hlasov
17
Juraj Brecko, KSS
6 hlasov
18
Rastislav Tomaš, KSS
6 hlasov
19
Matej Šarocký, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
20
Mária Vargová, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
21
Gabriel Timko, SMS
4 hlasov
22
Martin Pado, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
23
Rastislav Olexa, NEKA
3 hlasov
24
Stanislav Gaľa, SNS
3 hlasov
25
Ján Bednár, NOVA
2 hlasov
26
Vladimíra Fortunová, KSS
2 hlasov
27
Milan Potocký, NEKA
2 hlasov
28
Branislav Sijka, NEKA
1 hlasov
29
Dagmara Balogová, KSS
1 hlasov
30
Andrea Sisák, NEKA
1 hlasov
31
Pavol Valko, SMS
1 hlasov
32
Martin Stripai, SMS
1 hlasov
33
Tibor Varga, SMK-MKP
1 hlasov
34
Ján Potocký, SMS
1 hlasov
35
Matúš Nameš, SNS
1 hlasov
36
Gábor Mihók, SMK-MKP
1 hlasov
37
Eduard Maskaľ, ĽS-HZDS
1 hlasov
38
Jaroslava Špaková, DS
1 hlasov
39
Slavomír Kešeľ, SRÚS
1 hlasov
40
Juraj Jevin, SaS
1 hlasov
41
Arpád Csuri, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
42
Vladimír Dunajčák, ĽS-HZDS
1 hlasov
43
Jaroslav Tokár, SRÚS
44
Miroslav Surmánek, NOVA
45
Tomáš Bubelíny, NOVA
46
Ivo Dubík, 7 STATOČNÝCH
47
Jozef Jusko, ÚSVIT
48
Ali Kamberovič, ĽS-HZDS
49
Milan Kaplan, NOVA
50
Jaroslav Ferenc, KĽS
51
Mária Uchnárová, SMS
52
Martin Magura, SMS
53
Slavomír Žužo, MS
54
Ján Mičuda, NEKA
55
Attila Barkó, SMK-MKP

Volebná účasť

17,11
%
2017 1. kolo
7,66
%
2013 2. kolo
15,32
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 17,11%
2013 2. kolo 7,66%
2013 1. kolo 15,32%