vyberte rok
Falkušovceokres Michalovce

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
54.22%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
18.07%
Štefan Surmánek ĽSNS
8.43%
Jarmila Tkáčová SNS
7.23%
Róbert Bačinský NEKA
3.61%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
3.61%
Oliver Petrík JĽSS
3.61%
Ján Struk SMS
1.20%
Jozef Bobík NEKA
Rudolf Botka NP
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA
Lukáš Sisák KSS
Vladislav Stanko NEKA
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

17,11
%
2017 1. kolo
7,66
%
2013 2. kolo
15,32
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 17,11%
2013 2. kolo 7,66%
2013 1. kolo 15,32%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Valéria Eľková, NEKA
47 hlasov
2
Ján Mihalečko, SMER-SD
29 hlasov
3
Emil Ďurovčík, SMER-SD
29 hlasov
4
František Farkaš, SMER-SD
26 hlasov
5
Viliam Zahorčák, SMER-SD
20 hlasov
6
Jana Cibereová, SMER-SD
20 hlasov
7
Bohuš Jakuboc, ŠKV
17 hlasov
8
Milan Kaplan, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
9
Slavko Pavolko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
15 hlasov
10
Milan Potocký, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
11
Jaroslav Vaľo, SNS
13 hlasov
12
Timea Sotáková, SMER-SD
10 hlasov
13
Richard Želinský, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
14
Pavol Kuchta, SMER-SD
8 hlasov
15
Emil Čurma, SNS
8 hlasov
16
Martin Ivan, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
17
Július Stanko, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
18
Juraj Jevin, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
19
Jozef Sokologorský, SMER-SD
6 hlasov
20
Ľudovít Adam, NEKA
6 hlasov
21
František Džuppa, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
22
Ján Viselka, NEKA
6 hlasov
23
Matej Šarocký, ŠANCA
5 hlasov
24
Michal Stričík, ŠKV
5 hlasov
25
Patrik Magdoško, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
26
Eduard Karšňák, Demokrati Slovenska
4 hlasov
27
Milan Michalič, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
28
Peter Sabol, SNS
4 hlasov
29
Nikoleta Borzová, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
30
Vladimír Tomko, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
31
Erik Sibal, NEKA
3 hlasov
32
Radoslav Smutný, SP
3 hlasov
33
Radoslav Osif, JEDNOTA-ĽSS
3 hlasov
34
Peter Borza, SNS
3 hlasov
35
Klára Lakatosová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
36
Mária Bálintová, MOST - HÍD
3 hlasov
37
Jozef Bobík, NEKA
3 hlasov
38
Edita Jonyová, JEDNOTA-ĽSS
3 hlasov
39
Juraj Ircha, Demokrati Slovenska
3 hlasov
40
Mária Vargová, MOST - HÍD
3 hlasov
41
Gabriel Timko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
42
Ján Potocký, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
43
Oliver Petrík, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasov
44
Peter Malík, SNS
2 hlasov
45
Ľuboslav Chvasta, SME RODINA - Boris Kollár
2 hlasov
46
Peter Badida, VZDOR
2 hlasov
47
Marko Hami, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
48
Miroslav Šimko, SNS
2 hlasov
49
Iveta Golmicová, ŠANCA
2 hlasov
50
Stanislav Gaľa, ŠKV
2 hlasov
51
Pavol Valko, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
52
Milan Barančík, ÚSVIT
1 hlasov
53
Branislav Sijka, NEKA
1 hlasov
54
Karol Pavelka, SNS
1 hlasov
55
Marián Nistor, ŠKV
1 hlasov
56
Marek Misár, NAJ
1 hlasov
57
Marián Markovič, ŠKV
1 hlasov
58
Martin Magura, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
59
Jozef Jambor, NAJ
1 hlasov
60
Ľubomír Husnaj, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
61
Ondrej Golas, NEKA
1 hlasov
62
Dušan Goda, NEKA
1 hlasov
63
Viliam Brandis, NAJ
1 hlasov
64
Oskar Szabo, SZS
1 hlasov
65
Tibor Varga, SMK-MKP
66
Marek Švingál, ŠKV
67
Mikuláš Kiš, NAJ
68
Lukáš Pažinka, NEKA
69
Jozef Onda, NAJ
70
Marta Hermannová, NAJ
71
Peter Horňák, DS
72
Attila Lukáč, NÁRODNÁ KOALÍCIA
73
Peter Jakab, MOST - HÍD
74
Ildikó Vargová, ŠKV