Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
88,00%
Rudolf Bauer KDS
12,00%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
71,05%
Rudolf Bauer KDS
13,16%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
7,89%
Dominika Palaščáková NOVA
5,26%
Lukáš Sisák KSS
2,63%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
Jaroslav Džunko NEKA
Jozef Holečko NEKA
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Marek Čižmár, NEKA
30 hlasov
2
Rastislav Petrovič, SMER - SD
19 hlasov
3
Vladimír Dvorový, SMER - SD
13 hlasov
4
Róbert Puci, SMER - SD
11 hlasov
5
Juraj Sobek, SMER - SD
11 hlasov
6
Jana Mondiková, SMER - SD
10 hlasov
7
Marián Kolesár, NEKA
8 hlasov
8
Tichomír Kačo, NEKA
7 hlasov
9
Miroslav Tóth, SMER - SD
6 hlasov
10
Jozef Horváth, SMER - SD
5 hlasov
11
Ladislav Bodnár, NEKA
5 hlasov
12
Jaroslav Soták, NEKA
4 hlasov
13
Juraj Selecký, NEKA
4 hlasov
14
Terézia Kačová, NOVA
4 hlasov
15
Vladimír Seman, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
3 hlasov
16
Štefan Tatranský, KSS
3 hlasov
17
Zlatica Čeplíková, NEKA
3 hlasov
18
Edita Anthony, SaS
2 hlasov
19
Robert Engel, NEKA
2 hlasov
20
Peter Figeľ, DS
2 hlasov
21
Štefan Duč, NEKA
2 hlasov
22
Magdaléna Haburová, NEKA
2 hlasov
23
Matúš Hada, KĽS
2 hlasov
24
Gejza Sačko, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
25
Cyril Korpesio, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
26
Gejza Gore, NEKA
1 hlasov
27
Jozef Orenič, NÁŠ KRAJ
1 hlasov
28
Ján Lukáč, SMS
1 hlasov
29
Ľubomír Bulla, NEKA
1 hlasov
30
Tomáš Kříž, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
31
Jaroslav Konečný, NEKA
1 hlasov
32
František Kolbaský, ÚSVIT
1 hlasov
33
Iveta Kohanová, NEKA
1 hlasov
34
Tibor Jánošík, NOVA
1 hlasov
35
Marián Ferčák, ĽS-HZDS
1 hlasov
36
Juliana Pašková, NEKA
1 hlasov
37
Peter Pető, NEKA
1 hlasov
38
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
39
Ján Tomáš, NEKA
1 hlasov
40
Ľubomír Princík, NEKA
1 hlasov
41
Pavel Szijjártó, SĽS
1 hlasov
42
Igor Balog, SRÚS
43
Mikuláš Balog, EDS
44
Martin Begala, NEKA
45
László Farkas, SMK-MKP
46
Katarína Mischurová, NEKA
47
Jana Mišenková, NÁŠ KRAJ
48
Ladislav Szilágyi, SaS
49
Karol Pataky, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
50
Miroslav Ramšak, ĽS Naše Slovensko
51
Ladislav Szunyog, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
52
Mária Szuperák, SMK-MKP
53
František Tomko, NEKA
54
Ľudovít Tóth, SĽS
55
Ľudovít Laczko, SMK-MKP
56
Miloš Kubica, NEKA
57
József Kopasz, SMK-MKP
58
Miloš Ferko, NOVA
59
Csaba Furik, SMK-MKP
60
Martin Galgoczy, NEKA
61
Ján Hornyák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
62
Aneta Horváthová, EDS
63
Ladislav Illés, SMK-MKP
64
Vladimír Juroš, MS
65
Michaela Kapustníková, NOVA
66
Andrej Kocák, MS
67
Michal Zurbola, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH

Volebná účasť

29,34
%
2017 1. kolo
8,35
%
2013 2. kolo
14,86
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 29,34%
2013 2. kolo 8,35%
2013 1. kolo 14,86%