vyberte rok
Egrešokres Trebišov

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
69.66%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
12.36%
Štefan Surmánek ĽSNS
6.74%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
5.62%
Róbert Bačinský NEKA
1.12%
Jozef Bobík NEKA
1.12%
Rudolf Botka NP
1.12%
Jaroslav Džunko NEKA
1.12%
Lukáš Sisák KSS
1.12%
Jozef Červenák RIS
Oliver Petrík JĽSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ
Jarmila Tkáčová SNS

Volebná účasť

29,34
%
2017 1. kolo
8,35
%
2013 2. kolo
14,86
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 29,34%
2013 2. kolo 8,35%
2013 1. kolo 14,86%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Róbert Puci, SMER-SD
48 hlasov
2
Rastislav Petrovič, SMER-SD
40 hlasov
3
Marek Čižmár, NEKA
27 hlasov
4
Július Hajdu, SMER-SD
19 hlasov
5
Vladimír Seman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
11 hlasov
6
Tichomír Kačo, ŠKV
10 hlasov
7
Jozef Gamrát, NEKA
9 hlasov
8
Jana Mondiková, SMER-SD
9 hlasov
9
František Tomko, JEDNOTA-ĽSS
9 hlasov
10
Michaela Ducárová, ŠKV
9 hlasov
11
Karol Pataky, MOST - HÍD
8 hlasov
12
Gabriel Garanič, NEKA
8 hlasov
13
Marián Vanci, ŠKV
6 hlasov
14
Miroslav Ramšák, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
15
Milan Mika, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
16
Milan Malý, KSS
6 hlasov
17
Cyril Korpesio, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
6 hlasov
18
Martin Galgoczy, NEKA
6 hlasov
19
Ján Seman, ŠANCA
5 hlasov
20
František Korytko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
21
Michal Sentelik, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
22
Vladimír Šiňanský, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
23
Gustáv Liszkai, SMER-SD
5 hlasov
24
Rastislav Jílek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
25
Radoslav Rendeš, ŠKV
4 hlasov
26
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
27
Peter Bačkovský, ŠKV
3 hlasov
28
Zoltán Mento, NEKA
3 hlasov
29
Edina Kocsisová, NEKA
3 hlasov
30
Katarína Kasardová, KSS
3 hlasov
31
Peter Figeľ, DS
3 hlasov
32
Filip Biháry, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
33
Radoslav Neckár, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasov
34
Antónia Hrabská, ŠKV
2 hlasov
35
Michal Magnes, SNS
2 hlasov
36
Dušan Grajcár, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasov
37
Libuša Babuľaková, ŠKV
2 hlasov
38
Štefan Duč, NEKA
2 hlasov
39
Ján Ujheli, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
40
Peter Pandy, MOST - HÍD
1 hlasov
41
Peter Rico, MOST - HÍD
1 hlasov
42
František Krejza, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
43
Štefan Kandráč, NP
1 hlasov
44
Ján Juhász, MOST - HÍD
1 hlasov
45
Slavomír Illeš, NEKA
1 hlasov
46
Zoltán Ilko, SMK-MKP
1 hlasov
47
Adrian Haraszti, NAJ
1 hlasov
48
Csaba Furik, SMK-MKP
1 hlasov
49
Peter Bielek, SNS
1 hlasov
50
Jozef Želinský, MOST - HÍD
1 hlasov
51
Juraj Guzej, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
52
Dionýz Szabó, ŠKV
53
Martin Dzielavský, SME RODINA - Boris Kollár
54
Ján Čebreňák, ĽS Naše Slovensko
55
Csilla Bálintová, SMK-MKP
56
Gejza Sačko, MOST - HÍD
57
István Takács, SMK-MKP
58
Nataša Hančinová, JEDNOTA-ĽSS
59
Jozef Horváth, MOST - HÍD
60
Tibor Sáradi, SMK-MKP
61
Lucia Rušinová, JEDNOTA-ĽSS
62
Viktor Palko, MOST - HÍD
63
Marián Oščenda, ĽS Naše Slovensko
64
Alexander Kis-Géczi, NAJ
65
Zoltán Sipos, MKDA-MKDSZ
66
Marta Hrobová, ÚSVIT
67
Iveta Solomonová, KSS
68
Terézia Stanková, NEKA
69
József Kopasz, SMK-MKP