Kandidáti na predsedu VÚC

Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
72,72%
Milan Belica NEKA
9,66%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA
9,66%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
3,10%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
2,49%
Martin Kusenda NEKA
0,67%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
0,49%
Renáta Kolenčíková NEKA
0,43%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
0,36%
Peter Pukan REPUBLIKA
0,30%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
0,12%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Branislav Becík, Hlas - sociálna demokracia,...
963 hlasov
2
Tibor Farkas, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
665 hlasov
3
Róbert Mészáros, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
619 hlasov
4
Otokar Klein, NEKA
403 hlasov
5
János Bób, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
346 hlasov
6
Marián Tóth, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
288 hlasov
7
Koloman Forró, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
274 hlasov
8
Zuzana Peternai, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
228 hlasov
9
Zoltán Danczi, Hlas - sociálna demokracia,...
206 hlasov
10
Peter Puss, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
185 hlasov
11
Emil Pásztor, SZÖVETSÉG - ALIANCIA
179 hlasov
12
Monika Kolejáková, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
178 hlasov
13
Martin Starzyk, Hlas - sociálna demokracia,...
176 hlasov
14
Gabriel Katona, NEKA
125 hlasov
15
Dušan Pukanec, NK/NEKA
121 hlasov
16
Karol Borik, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
119 hlasov
17
Lukáš Kyselica, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
108 hlasov
18
Kornel Ács, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
105 hlasov
19
Tibor Matuška, SMER - SD, SNS
105 hlasov
20
Ingrid Ujváriová, Hlas - sociálna demokracia,...
105 hlasov
21
Helena Bohátová, SMER - SD, SNS
104 hlasov
22
Iveta Rajčániová, Hlas - sociálna demokracia,...
103 hlasov
23
Róbert Bartoš, Hlas - sociálna demokracia,...
101 hlasov
24
Marek Šimunek, NEKA
98 hlasov
25
Juraj Šimunek, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
95 hlasov
26
Ivan Katona, NEKA
95 hlasov
27
Peter Kováč, Hlas - sociálna demokracia,...
90 hlasov
28
Judita Laššáková, NEKA
75 hlasov
29
Ľuboslava Petričová, NK/NEKA
73 hlasov
30
Peter Podbehlý, NEKA
69 hlasov
31
František Buda, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
68 hlasov
32
Jaroslava Bernátová, SMER - SD, SNS
67 hlasov
33
Daša Viszlayová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
63 hlasov
34
Marek Oremus, SMER - SD, SNS
62 hlasov
35
Denis Gondžala, REPUBLIKA
54 hlasov
36
Rudolf Hlavács, Hlas - sociálna demokracia,...
52 hlasov
37
Ladislav Marenčák, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
51 hlasov
38
Marcel Filaga, NEKA
50 hlasov
39
Ladislav Hamran, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
49 hlasov
40
Dionýz Solár, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
49 hlasov
41
Dušan Rampašek, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
42 hlasov
42
Miloš Rybár, NEKA
41 hlasov
43
Oto Hlavatý, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
40 hlasov
44
Jozef Zaťko, NK/NEKA
39 hlasov
45
Ladislav Černák, SMER - SD, SNS
37 hlasov
46
Štefan Marcsek, Progresívne Slovensko
33 hlasov
47
Michal Prešinský, REPUBLIKA
33 hlasov
48
Richard Gajdoš, NEKA
28 hlasov
49
Igor Bartovič, SMER - SD, SNS
28 hlasov
50
Helena Sláviková, Progresívne Slovensko
26 hlasov
51
Milan Dobrovodský, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
25 hlasov
52
Martin Búry, NEKA
23 hlasov
53
Stanislav Petráš, NEKA
21 hlasov
54
Marta Kasášová, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
19 hlasov
55
Miroslav Juhász, SMER - SD, SNS
17 hlasov
56
Aurel Gális, SMER - SD, SNS
16 hlasov
57
Alena Jaššová, REPUBLIKA
16 hlasov
58
Miroslav Kleman, NK/NEKA
15 hlasov
59
František Slávik, Progresívne Slovensko
14 hlasov
60
Andrea Hudecová, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
61
Erik Kliment, NEKA
14 hlasov
62
Pavol Machata, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
63
Peter Chmelo, REPUBLIKA
12 hlasov
64
Milan Španír, ĽS Naše Slovensko
12 hlasov
65
Pavol Timko, REPUBLIKA
11 hlasov
66
Jaroslava Samuelová, Slovenské Hnutie Obrody
10 hlasov
67
Adam Meško, DOMOV-NS
9 hlasov
68
Rudolf Frýželka, ŽIVOT
8 hlasov
69
Radovan Kuruc, REPUBLIKA
8 hlasov
70
Ján Pék, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov

Volebná účasť

41,15 %

Historický vývoj

29.10. 2022 41,15 %
04.11. 2017 1. kolo 21,99 %
23.11. 2013 2. kolo 11,25 %
09.11. 2013 1. kolo 14,20 %