vyberte rok

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
44,76%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
30,77%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
15,38%
Štefan Surmánek ĽSNS
4,20%
Jarmila Tkáčová SNS
2,80%
Oliver Petrík JĽSS
1,40%
Róbert Bačinský NEKA
0,70%
Jozef Bobík NEKA
Rudolf Botka NP
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA
Lukáš Sisák KSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Csaba Simkó, SMK-MKP
126 hlasov
2
László Köteles, SMK-MKP
60 hlasov
3
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
51 hlasov
4
István Zachariaš, SMK-MKP
47 hlasov
5
Tamás Iván, SMK-MKP
46 hlasov
6
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
42 hlasov
7
Gábor Szalay, SMK-MKP
42 hlasov
8
Attila Oravecz, MOST - HÍD
32 hlasov
9
Alexander Képes, SMK-MKP
32 hlasov
10
Roland Szabó, SMER-SD
28 hlasov
11
Anton Király, SMK-MKP
28 hlasov
12
Tibor Bráz, NEKA
26 hlasov
13
Elena Fialková, MOST - HÍD
25 hlasov
14
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
25 hlasov
15
Mária Lacková, NEKA
25 hlasov
16
Slavomír Borovský, DS
18 hlasov
17
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
15 hlasov
18
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
14 hlasov
19
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
13 hlasov
20
Július Pelegrin, NEKA
10 hlasov
21
Július Begala, NEKA
8 hlasov
22
Mária Dulovičová, NEKA
7 hlasov
23
Ondrej Bernát, SMER-SD
6 hlasov
24
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
25
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
26
Július Beluscsák, NEKA
5 hlasov
27
Alexander Horváth, MOST - HÍD
5 hlasov
28
Erika Zámboriová, ŠKV
4 hlasov
29
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
30
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
31
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
32
Anton Medvec, NEKA
3 hlasov
33
Rudolf Varga, VZDOR
3 hlasov
34
Jarmila Vaňová, ŠKV
3 hlasov
35
Peter Seman, KSS
3 hlasov
36
Pavol Lehotský, NEKA
3 hlasov
37
Miloš Barcal, NEKA
3 hlasov
38
Vlastimil Lakatoš, NEKA
3 hlasov
39
Vojtech Farkaš, NEKA
2 hlasov
40
Anetta Strýčková, NEKA
2 hlasov
41
Monika Gergelová, SNS
2 hlasov
42
Michal Rečka, SMER-SD
2 hlasov
43
Martina Dutková, NEKA
2 hlasov
44
Peter Derevjaník, SMER-SD
2 hlasov
45
Ján Horváth, NEKA
2 hlasov
46
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
47
Augustín Köteles, NAJ
2 hlasov
48
František Petro, SMER-SD
2 hlasov
49
Tomáš Suchý, ŠANCA
1 hlasov
50
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
51
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
52
Ján Kokarda, NEKA
1 hlasov
53
Ladislav Vojtko, KSS
1 hlasov
54
Slavomír Horváth, SNS
1 hlasov
55
Radoslav Hodor, NEKA
1 hlasov
56
Gabriel Böhm, NEKA
1 hlasov
57
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
1 hlasov
58
Ervín Kompuš, NAJ
59
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
60
Jozef Krešák, ŠANCA
61
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
62
Jozef Hric, KSS
63
Ivan Hriczko, ŠKV
64
Peter Kocai, NAJ
65
Július Grulyo, NEKA
66
Ján Serbin, NEKA

Volebná účasť

39,00
%
2017 1. kolo
18,37
%
2013 2. kolo
29,56
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 39%
2013 2. kolo 18,37%
2013 1. kolo 29,56%