Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
76,81%
Rudolf Bauer KDS
23,19%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
63,11%
Rudolf Bauer KDS
18,45%
Jozef Holečko NEKA
7,77%
Dominika Palaščáková NOVA
2,91%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
1,94%
Jaroslav Džunko NEKA
1,94%
Lukáš Sisák KSS
1,94%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
0,97%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
0,97%
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
László Köteles, SMK-MKP
70 hlasov
2
István Zachariaš, SMK-MKP
67 hlasov
3
Elena Fialková, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
58 hlasov
4
Norbert Krušinský, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
57 hlasov
5
László Iván, SMK-MKP
52 hlasov
6
Jozef Holečko, NEKA
47 hlasov
7
Anton Király, SMK-MKP
37 hlasov
8
Viktor Sasák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
32 hlasov
9
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
29 hlasov
10
Ladislav Bartók, NEKA
22 hlasov
11
Jenő Csoltkó, NEKA
21 hlasov
12
Július Beluscák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
18 hlasov
13
Štefan Markovič, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
16 hlasov
14
Tomáš Suchý, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
13 hlasov
15
Štefan Petrík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
12 hlasov
16
Július Grulyo, NEKA
8 hlasov
17
Jozef Konkoly, SMER - SD
7 hlasov
18
Monika Bérešová, SZS
6 hlasov
19
Dominika Palaščáková, NOVA
4 hlasov
20
Marián Kertész, PD
3 hlasov
21
Miroslav Bačenko, NEKA
3 hlasov
22
Ivan Buchla, SNS
3 hlasov
23
Vojtech Staňo, SMER - SD
2 hlasov
24
Karol Dzugas, NEKA
2 hlasov
25
Miloš Barcal, NEKA
2 hlasov
26
Viliam Bačo, NEKA
2 hlasov
27
Peter Palaščák, SOĽ
2 hlasov
28
Marián Tóth, SaS
2 hlasov
29
Ján Bačo, SĽS
2 hlasov
30
Róbert Šándor, NEKA
2 hlasov
31
Ľubica Holováčová, SĽS
1 hlasov
32
Elena Majancsíková, SĽS
1 hlasov
33
Vladimír Popovič, SMS
1 hlasov
34
Ján Marton, NOVA
1 hlasov
35
Anton Medvec, NEKA
1 hlasov
36
Ladislav Vojtko, KSS
1 hlasov
37
Monika Vargová, SNS
1 hlasov
38
František Petro, SMER - SD
1 hlasov
39
Františka Kočišová, SĽS
1 hlasov
40
Viktor Dulina, NEKA
1 hlasov
41
Martin Baltes, SĽS
1 hlasov
42
Alexander Bimbo, SRÚS
1 hlasov
43
Róbert Čarny, SNS
1 hlasov
44
Slavomír Horváth, SNS
1 hlasov
45
Peter Papáč, KSS
46
Rastislav Moric, 7 STATOČNÝCH
47
Ladislav Miko, 7 STATOČNÝCH
48
Michal Rečka, SMER - SD
49
Roman Horváth, SRÚS
50
Ivan Hriczko, NEKA
51
Imrich Kohút, SĽS
52
Ján Kokarda, NEKA
53
Jozef Koňa, SĽS
54
Štefan Laczkó, 7 STATOČNÝCH
55
Ján Mikloš, KSS
56
Mária Topoľančinová, ĽS-HZDS
57
Jozef Tischler, SĽS
58
Radoslav Šimko, SNS
59
Ľubomír Šimko, SMER - SD
60
Božena Letková, NEKA
61
Ján Stanislav, SNS

Volebná účasť

39,00
%
2017 1. kolo
18,37
%
2013 2. kolo
29,56
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 39,00%
2013 2. kolo 18,37%
2013 1. kolo 29,56%