Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
70,59%
Rudolf Bauer KDS
29,41%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
60,27%
Rudolf Bauer KDS
31,51%
Jaroslav Džunko NEKA
4,11%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
2,74%
Lukáš Sisák KSS
1,37%
Dominika Palaščáková NOVA
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
Jozef Holečko NEKA
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Róbert Puci, SMER - SD
24 hlasov
2
Marek Čižmár, NEKA
24 hlasov
3
Jana Mondiková, SMER - SD
24 hlasov
4
Vladimír Dvorový, SMER - SD
23 hlasov
5
Peter Figeľ, DS
22 hlasov
6
Jaroslav Konečný, NEKA
22 hlasov
7
Juraj Sobek, SMER - SD
22 hlasov
8
Rastislav Petrovič, SMER - SD
20 hlasov
9
Vladimír Seman, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
18 hlasov
10
Cyril Korpesio, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
17 hlasov
11
Miroslav Tóth, SMER - SD
17 hlasov
12
Jozef Horváth, SMER - SD
12 hlasov
13
Ján Tomáš, NEKA
11 hlasov
14
Katarína Mischurová, NEKA
10 hlasov
15
Juraj Selecký, NEKA
9 hlasov
16
Marián Kolesár, NEKA
9 hlasov
17
Ján Lukáč, SMS
8 hlasov
18
Magdaléna Haburová, NEKA
8 hlasov
19
Tichomír Kačo, NEKA
8 hlasov
20
Jaroslav Soták, NEKA
7 hlasov
21
Štefan Duč, NEKA
7 hlasov
22
Tomáš Kříž, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
7 hlasov
23
Vladimír Juroš, MS
5 hlasov
24
Gejza Gore, NEKA
5 hlasov
25
Zlatica Čeplíková, NEKA
5 hlasov
26
Andrej Kocák, MS
5 hlasov
27
Ladislav Bodnár, NEKA
4 hlasov
28
Karol Pataky, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
29
Miloš Kubica, NEKA
3 hlasov
30
Juliana Pašková, NEKA
3 hlasov
31
Ľubomír Princík, NEKA
3 hlasov
32
Marián Ferčák, ĽS-HZDS
3 hlasov
33
Štefan Tatranský, KSS
3 hlasov
34
Ján Hornyák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
35
Iveta Kohanová, NEKA
2 hlasov
36
Martin Galgoczy, NEKA
2 hlasov
37
Ľudovít Laczko, SMK-MKP
2 hlasov
38
Martin Begala, NEKA
2 hlasov
39
Tibor Jánošík, NOVA
2 hlasov
40
Michal Zurbola, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
41
Jozef Orenič, NÁŠ KRAJ
2 hlasov
42
Ľudovít Tóth, SĽS
2 hlasov
43
František Tomko, NEKA
2 hlasov
44
Mikuláš Balog, EDS
1 hlasov
45
Miloš Ferko, NOVA
1 hlasov
46
Robert Engel, NEKA
1 hlasov
47
Edita Anthony, SaS
1 hlasov
48
Igor Balog, SRÚS
1 hlasov
49
Terézia Kačová, NOVA
1 hlasov
50
Gejza Sačko, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
1 hlasov
51
Mária Szuperák, SMK-MKP
1 hlasov
52
Jana Mišenková, NÁŠ KRAJ
1 hlasov
53
František Kolbaský, ÚSVIT
1 hlasov
54
Michaela Kapustníková, NOVA
1 hlasov
55
Miroslav Ramšak, ĽS Naše Slovensko
56
Ladislav Szilágyi, SaS
57
Ladislav Illés, SMK-MKP
58
Aneta Horváthová, EDS
59
Matúš Hada, KĽS
60
József Kopasz, SMK-MKP
61
László Farkas, SMK-MKP
62
Ladislav Szunyog, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
63
Ľubomír Bulla, NEKA
64
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
65
Csaba Furik, SMK-MKP
66
Peter Pető, NEKA
67
Pavel Szijjártó, SĽS

Volebná účasť

21,62
%
2017 1. kolo
13,45
%
2013 2. kolo
15,03
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 21,62%
2013 2. kolo 13,45%
2013 1. kolo 15,03%