vyberte rok
Dvoriankyokres Trebišov

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
49.53%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
30.84%
Štefan Surmánek ĽSNS
7.48%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
6.54%
Róbert Bačinský NEKA
2.80%
Jarmila Tkáčová SNS
2.80%
Jozef Bobík NEKA
Rudolf Botka NP
Jozef Červenák RIS
Jaroslav Džunko NEKA
Oliver Petrík JĽSS
Lukáš Sisák KSS
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

21,62
%
2017 1. kolo
13,45
%
2013 2. kolo
15,03
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 21,62%
2013 2. kolo 13,45%
2013 1. kolo 15,03%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Marek Čižmár, NEKA
42 hlasov
2
Milan Mika, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
33 hlasov
3
Rastislav Petrovič, SMER-SD
26 hlasov
4
Róbert Puci, SMER-SD
25 hlasov
5
Jana Mondiková, SMER-SD
25 hlasov
6
Radoslav Rendeš, ŠKV
22 hlasov
7
Vladimír Seman, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
22 hlasov
8
Juraj Guzej, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
21 hlasov
9
Cyril Korpesio, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
19 hlasov
10
František Korytko, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
16 hlasov
11
Juraj Oščenda, ĽS Naše Slovensko
14 hlasov
12
Peter Figeľ, DS
13 hlasov
13
Michaela Ducárová, ŠKV
13 hlasov
14
Terézia Stanková, NEKA
13 hlasov
15
Marián Oščenda, ĽS Naše Slovensko
13 hlasov
16
Karol Pataky, MOST - HÍD
12 hlasov
17
Katarína Kasardová, KSS
12 hlasov
18
Tichomír Kačo, ŠKV
12 hlasov
19
Július Hajdu, SMER-SD
12 hlasov
20
Jozef Gamrát, NEKA
12 hlasov
21
Rastislav Jílek, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
12 hlasov
22
Štefan Duč, NEKA
10 hlasov
23
Miroslav Ramšák, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
24
Slavomír Illeš, NEKA
8 hlasov
25
Martin Dzielavský, SME RODINA - Boris Kollár
7 hlasov
26
František Tomko, JEDNOTA-ĽSS
7 hlasov
27
Peter Bačkovský, ŠKV
7 hlasov
28
Filip Biháry, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
29
Antónia Hrabská, ŠKV
7 hlasov
30
Ján Seman, ŠANCA
7 hlasov
31
Ján Čebreňák, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
32
Libuša Babuľaková, ŠKV
6 hlasov
33
Dušan Grajcár, JEDNOTA-ĽSS
6 hlasov
34
Ján Ujheli, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
35
Vladimír Šiňanský, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
36
Gabriel Garanič, NEKA
5 hlasov
37
Nataša Hančinová, JEDNOTA-ĽSS
5 hlasov
38
Milan Malý, KSS
5 hlasov
39
Dionýz Szabó, ŠKV
4 hlasov
40
Jozef Želinský, MOST - HÍD
4 hlasov
41
Marián Vanci, ŠKV
4 hlasov
42
Martin Galgoczy, NEKA
4 hlasov
43
Michal Sentelik, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
44
Gustáv Liszkai, SMER-SD
3 hlasov
45
František Krejza, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
46
Edina Kocsisová, NEKA
3 hlasov
47
Csilla Bálintová, SMK-MKP
3 hlasov
48
Michal Magnes, SNS
2 hlasov
49
Peter Rico, MOST - HÍD
2 hlasov
50
Lucia Rušinová, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasov
51
Peter Bielek, SNS
2 hlasov
52
Iveta Solomonová, KSS
2 hlasov
53
Radoslav Neckár, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
54
Tibor Sáradi, SMK-MKP
1 hlasov
55
Peter Pandy, MOST - HÍD
1 hlasov
56
Štefan Kandráč, NP
1 hlasov
57
Viktor Palko, MOST - HÍD
58
Csaba Furik, SMK-MKP
59
Adrian Haraszti, NAJ
60
Zoltán Sipos, MKDA-MKDSZ
61
Jozef Horváth, MOST - HÍD
62
Marta Hrobová, ÚSVIT
63
Zoltán Ilko, SMK-MKP
64
Ján Juhász, MOST - HÍD
65
Gejza Sačko, MOST - HÍD
66
József Kopasz, SMK-MKP
67
Zoltán Mento, NEKA
68
Alexander Kis-Géczi, NAJ
69
István Takács, SMK-MKP