Kandidáti na predsedu VÚC

Milan Belica NEKA
43,73%
Branislav Becík Hlas - sociálna demokracia, SME RODINA
20,58%
Martina Holečková KDH, SaS, Tím Kraj Nitra, ŠANCA,...
16,72%
Martin Kusenda NEKA
5,47%
Lukáš Kyselica OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
3,54%
Milan Španír ĽS Naše Slovensko
2,89%
Peter Pukan REPUBLIKA
2,57%
Artúr Bekmatov Socialisti.sk
2,25%
Renáta Kolenčíková NEKA
1,93%
Oliver Štaudner Slovenská ľudová strana (SĽS)
0,32%
Tibor Csenger SZÖVETSÉG - ALIANCIA

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Martin Dočkalik, NEKA
239 hlasov
2
Frederik Fiantok, Hlas - sociálna demokracia,...
148 hlasov
3
Karol Gerhát, Hlas - sociálna demokracia,...
122 hlasov
4
Martin Tarčák, NK/NEKA
81 hlasov
5
Juraj Soboňa, SMER - SD, SNS
50 hlasov
6
Viera Bútorová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
50 hlasov
7
Pavol Goga, SMER - SD, SNS
47 hlasov
8
Peter Baláž, Hlas - sociálna demokracia,...
37 hlasov
9
Ivan Holko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
34 hlasov
10
Miroslav Aschengeschvantner, NEKA
34 hlasov
11
Jozef Stankovský, NEKA
33 hlasov
12
Tomáš Bilik, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
31 hlasov
13
Matúš Hubinský, NEKA
31 hlasov
14
Andrej Čopík, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
29 hlasov
15
Martin Bucko, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
27 hlasov
16
Štefan Grach, SMER - SD, SNS
27 hlasov
17
Filip Urminský, Hlas - sociálna demokracia,...
23 hlasov
18
Dária Štrosová, KDH, SaS, Tím Kraj Nitra,...
23 hlasov
19
Ervín Mik, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
17 hlasov
20
Michal Čelechovský, SMER - SD, SNS
16 hlasov
21
Renáta Kirková, NK/NEKA
15 hlasov
22
Jozef Viktorín, REPUBLIKA
15 hlasov
23
Peter Kochan, NEKA
13 hlasov
24
Oľga Hudoková, NK/NEKA
12 hlasov
25
Janka Krahulíková, SMER - SD, SNS
12 hlasov
26
Rastislav Kňaze, OĽANO-NOVA-KÚ-ZMENA ZDOLA
11 hlasov
27
Daniel Hučko, SMER - SD, SNS
11 hlasov
28
Jozef Dobrotka, NK/NEKA
11 hlasov
29
Jaroslav Blina, KSS
10 hlasov
30
Michal Bohát, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
10 hlasov
31
Vladimír Schneidgen, Hlas - sociálna demokracia,...
9 hlasov
32
Dávid Keselý, Hlas - sociálna demokracia,...
8 hlasov
33
Anton Švec, KSS
7 hlasov
34
Juraj Brandajský, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
35
Adam Jamrich, KSS
6 hlasov
36
Roman Gejdoš, DOBRÁ VOĽBA a Umiernení
6 hlasov
37
Marian Fázik, NK/NEKA
5 hlasov
38
Miroslav Ďurák, STAROSTOVIA A NEZÁVISLÍ...
5 hlasov
39
Ľubomíra Švecová, KSS
4 hlasov
40
Miroslav Polner, NK/NEKA
4 hlasov
41
David Gerhát, KSS
4 hlasov
42
Ján Mlynár, REPUBLIKA
3 hlasov

Volebná účasť

53,19 %

Historický vývoj

29.10. 2022 53,19 %
04.11. 2017 1. kolo 23,37 %
23.11. 2013 2. kolo 16,16 %
09.11. 2013 1. kolo 13,76 %