Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Rudolf Bauer KDS
56,67%
Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
43,33%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
40,52%
Rudolf Bauer KDS
29,31%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
6,90%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
6,03%
Jaroslav Džunko NEKA
6,03%
Dominika Palaščáková NOVA
5,17%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
1,72%
Jozef Holečko NEKA
1,72%
Ivan Kuhn OKS
1,72%
Lukáš Sisák KSS
0,86%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ľubomír Šimko, SMER - SD
42 hlasov
2
Jozef Konkoly, SMER - SD
32 hlasov
3
Štefan Markovič, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
32 hlasov
4
Ivan Hriczko, NEKA
27 hlasov
5
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
25 hlasov
6
Július Grulyo, NEKA
20 hlasov
7
Viktor Sasák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
20 hlasov
8
Karol Dzugas, NEKA
20 hlasov
9
Viliam Bačo, NEKA
19 hlasov
10
Slavomír Horváth, SNS
18 hlasov
11
Michal Rečka, SMER - SD
18 hlasov
12
František Petro, SMER - SD
17 hlasov
13
Monika Bérešová, SZS
16 hlasov
14
Norbert Krušinský, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
14 hlasov
15
Ján Kokarda, NEKA
14 hlasov
16
Vojtech Staňo, SMER - SD
13 hlasov
17
Ján Bačo, SĽS
13 hlasov
18
Ladislav Vojtko, KSS
13 hlasov
19
Ján Mikloš, KSS
13 hlasov
20
Viktor Dulina, NEKA
13 hlasov
21
Štefan Petrík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
12 hlasov
22
Dominika Palaščáková, NOVA
11 hlasov
23
Radoslav Šimko, SNS
10 hlasov
24
Monika Vargová, SNS
10 hlasov
25
Elena Fialková, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
8 hlasov
26
Božena Letková, NEKA
8 hlasov
27
Peter Papáč, KSS
8 hlasov
28
Štefan Laczkó, 7 STATOČNÝCH
8 hlasov
29
Tomáš Suchý, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
8 hlasov
30
Rastislav Moric, 7 STATOČNÝCH
7 hlasov
31
Július Beluscák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
7 hlasov
32
Anton Medvec, NEKA
7 hlasov
33
Marián Kertész, PD
7 hlasov
34
Peter Palaščák, SOĽ
7 hlasov
35
Ján Stanislav, SNS
6 hlasov
36
Jozef Tischler, SĽS
6 hlasov
37
Ivan Buchla, SNS
6 hlasov
38
Mária Topoľančinová, ĽS-HZDS
6 hlasov
39
Františka Kočišová, SĽS
5 hlasov
40
Jozef Koňa, SĽS
5 hlasov
41
Ján Marton, NOVA
5 hlasov
42
Róbert Šándor, NEKA
5 hlasov
43
Imrich Kohút, SĽS
4 hlasov
44
László Iván, SMK-MKP
4 hlasov
45
Miloš Barcal, NEKA
4 hlasov
46
Roman Horváth, SRÚS
4 hlasov
47
Elena Majancsíková, SĽS
4 hlasov
48
Miroslav Bačenko, NEKA
3 hlasov
49
Ladislav Miko, 7 STATOČNÝCH
3 hlasov
50
Vladimír Popovič, SMS
3 hlasov
51
Ladislav Bartók, NEKA
3 hlasov
52
Róbert Čarny, SNS
3 hlasov
53
Ľubica Holováčová, SĽS
3 hlasov
54
Martin Baltes, SĽS
2 hlasov
55
Alexander Bimbo, SRÚS
2 hlasov
56
László Köteles, SMK-MKP
1 hlasov
57
Anton Király, SMK-MKP
1 hlasov
58
Jozef Holečko, NEKA
1 hlasov
59
Marián Tóth, SaS
1 hlasov
60
István Zachariaš, SMK-MKP
61
Jenő Csoltkó, NEKA

Volebná účasť

18,59
%
2017 1. kolo
5,07
%
2013 2. kolo
11,41
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 18,59%
2013 2. kolo 5,07%
2013 1. kolo 11,41%