vyberte rok
Ďurkovokres Košice - Okolie

Kandidáti na predsedu VÚC

Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
43.52%
Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
34.20%
Štefan Surmánek ĽSNS
6.74%
Jozef Červenák RIS
4.66%
Róbert Bačinský NEKA
3.11%
Lukáš Sisák KSS
2.59%
Jaroslav Džunko NEKA
1.55%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
1.55%
Jarmila Tkáčová SNS
1.55%
Oliver Petrík JĽSS
0.52%
Jozef Bobík NEKA
Rudolf Botka NP
Vladislav Stanko NEKA
Ján Struk SMS
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

18,59
%
2017 1. kolo
5,07
%
2013 2. kolo
11,41
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 18,59%
2013 2. kolo 5,07%
2013 1. kolo 11,41%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jarmila Vaňová, ŠKV
115 hlasov
2
Michal Rečka, SMER-SD
56 hlasov
3
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
52 hlasov
4
Erika Zámboriová, ŠKV
45 hlasov
5
Monika Gergelová, SNS
45 hlasov
6
Mária Dulovičová, NEKA
36 hlasov
7
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
29 hlasov
8
Vojtech Farkaš, NEKA
29 hlasov
9
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
28 hlasov
10
Ladislav Vojtko, KSS
28 hlasov
11
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
27 hlasov
12
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
27 hlasov
13
František Petro, SMER-SD
24 hlasov
14
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
24 hlasov
15
Pavol Lehotský, NEKA
23 hlasov
16
Radoslav Hodor, NEKA
22 hlasov
17
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
22 hlasov
18
Ondrej Bernát, SMER-SD
22 hlasov
19
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
21 hlasov
20
Elena Fialková, MOST - HÍD
19 hlasov
21
Peter Derevjaník, SMER-SD
19 hlasov
22
Slavomír Horváth, SNS
16 hlasov
23
Ján Kokarda, NEKA
16 hlasov
24
Peter Seman, KSS
15 hlasov
25
Slavomír Borovský, DS
14 hlasov
26
Miloš Barcal, NEKA
14 hlasov
27
Jozef Hric, KSS
13 hlasov
28
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
13 hlasov
29
Mária Lacková, NEKA
13 hlasov
30
Martina Dutková, NEKA
12 hlasov
31
Ján Serbin, NEKA
11 hlasov
32
Anton Medvec, NEKA
10 hlasov
33
Július Pelegrin, NEKA
9 hlasov
34
Július Beluscsák, NEKA
9 hlasov
35
Ivan Hriczko, ŠKV
9 hlasov
36
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
8 hlasov
37
Alexander Horváth, MOST - HÍD
8 hlasov
38
Július Begala, NEKA
8 hlasov
39
Alexander Képes, SMK-MKP
7 hlasov
40
Gabriel Böhm, NEKA
6 hlasov
41
Rudolf Varga, VZDOR
6 hlasov
42
Roland Szabó, SMER-SD
6 hlasov
43
Anetta Strýčková, NEKA
6 hlasov
44
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
6 hlasov
45
Anton Király, SMK-MKP
6 hlasov
46
István Zachariaš, SMK-MKP
5 hlasov
47
Vlastimil Lakatoš, NEKA
5 hlasov
48
Tibor Bráz, NEKA
5 hlasov
49
Gábor Szalay, SMK-MKP
5 hlasov
50
Ervín Kompuš, NAJ
4 hlasov
51
Jozef Krešák, ŠANCA
3 hlasov
52
Augustín Köteles, NAJ
3 hlasov
53
Ján Horváth, NEKA
3 hlasov
54
Tamás Iván, SMK-MKP
3 hlasov
55
László Köteles, SMK-MKP
2 hlasov
56
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
2 hlasov
57
Csaba Simkó, SMK-MKP
2 hlasov
58
Tomáš Suchý, ŠANCA
2 hlasov
59
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
2 hlasov
60
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
2 hlasov
61
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
62
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
1 hlasov
63
Attila Oravecz, MOST - HÍD
1 hlasov
64
Július Grulyo, NEKA
65
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
66
Peter Kocai, NAJ