Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Rudolf Bauer KDS
57,14%
Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
42,86%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
48,08%
Rudolf Bauer KDS
17,31%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
13,46%
Dominika Palaščáková NOVA
7,69%
Jaroslav Džunko NEKA
5,77%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
3,85%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
1,92%
Jozef Holečko NEKA
1,92%
Lukáš Sisák KSS
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ľubomír Šimko, SMER - SD
26 hlasov
2
Viktor Dulina, NEKA
23 hlasov
3
Viliam Bačo, NEKA
17 hlasov
4
Jozef Konkoly, SMER - SD
15 hlasov
5
František Petro, SMER - SD
13 hlasov
6
Anton Medvec, NEKA
10 hlasov
7
Vojtech Staňo, SMER - SD
10 hlasov
8
Július Beluscák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
10 hlasov
9
Štefan Petrík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
9 hlasov
10
Dominika Palaščáková, NOVA
8 hlasov
11
Michal Rečka, SMER - SD
8 hlasov
12
Štefan Markovič, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
8 hlasov
13
Ján Mikloš, KSS
7 hlasov
14
Ján Stanislav, SNS
7 hlasov
15
Radoslav Šimko, SNS
5 hlasov
16
Ladislav Vojtko, KSS
5 hlasov
17
Viktor Sasák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
18
Marián Tóth, SaS
5 hlasov
19
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
5 hlasov
20
Slavomír Horváth, SNS
5 hlasov
21
Ján Marton, NOVA
5 hlasov
22
Norbert Krušinský, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
23
Tomáš Suchý, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
4 hlasov
24
Róbert Šándor, NEKA
3 hlasov
25
Ján Bačo, SĽS
3 hlasov
26
Miloš Barcal, NEKA
3 hlasov
27
Marián Kertész, PD
2 hlasov
28
Karol Dzugas, NEKA
2 hlasov
29
Ivan Buchla, SNS
2 hlasov
30
Monika Bérešová, SZS
2 hlasov
31
Elena Fialková, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
32
Rastislav Moric, 7 STATOČNÝCH
2 hlasov
33
Vladimír Popovič, SMS
2 hlasov
34
Ladislav Miko, 7 STATOČNÝCH
2 hlasov
35
Štefan Laczkó, 7 STATOČNÝCH
2 hlasov
36
Peter Papáč, KSS
2 hlasov
37
Ján Kokarda, NEKA
2 hlasov
38
Július Grulyo, NEKA
1 hlasov
39
Roman Horváth, SRÚS
1 hlasov
40
Anton Király, SMK-MKP
1 hlasov
41
Imrich Kohút, SĽS
1 hlasov
42
Jozef Koňa, SĽS
1 hlasov
43
Miroslav Bačenko, NEKA
1 hlasov
44
Božena Letková, NEKA
1 hlasov
45
Alexander Bimbo, SRÚS
1 hlasov
46
Peter Palaščák, SOĽ
1 hlasov
47
István Zachariaš, SMK-MKP
1 hlasov
48
Ladislav Bartók, NEKA
49
Martin Baltes, SĽS
50
Jenő Csoltkó, NEKA
51
Monika Vargová, SNS
52
Mária Topoľančinová, ĽS-HZDS
53
Jozef Tischler, SĽS
54
Elena Majancsíková, SĽS
55
László Köteles, SMK-MKP
56
Františka Kočišová, SĽS
57
László Iván, SMK-MKP
58
Ivan Hriczko, NEKA
59
Ľubica Holováčová, SĽS
60
Jozef Holečko, NEKA
61
Róbert Čarny, SNS

Volebná účasť

27,94
%
2017 1. kolo
14,92
%
2013 2. kolo
16,81
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 27,94%
2013 2. kolo 14,92%
2013 1. kolo 16,81%