Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Štefan Straka KSS
47,06%
Peter Chudík NÁŠ KRAJ, SMS, SMER - SD
35,29%
Ján Hudacký SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
17,65%
Dorota Bujňáková NP
Anton Korba NEKA
Ján Bajus Zmena zdola, DÚ
Ľubomír Vasilišin 7 STATOČNÝCH
Vladimír Klein ĽS Naše Slovensko
Jozef Mihalčin SĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Miroslav Kaliaš, SRK
7 hlasov
2
Alfonz Kaliaš, SRÚS
6 hlasov
3
Štefan Straka, KSS
5 hlasov
4
Pavel Bašista, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
4 hlasov
5
Ján Ragan, SMER - SD
4 hlasov
6
Igor Pribula, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
3 hlasov
7
Jaroslav Pasternák, ĽS-HZDS
3 hlasov
8
Ľubomír Lukič, SMER - SD
3 hlasov
9
Michal Mudrák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
2 hlasov
10
Marek Molčan, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
2 hlasov
11
Rastislav Košalko, KOS
2 hlasov
12
Jozef Berta, SMER - SD
2 hlasov
13
Pavol Zajac, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
2 hlasov
14
Marek Fedor, SDKÚ - DS, MOST - HÍD, KDH
2 hlasov
15
Michal Džuka, SOĽ
1 hlasov
16
Tomáš Sabovík, ĽS-HZDS
1 hlasov
17
Lukáš Bičej, KOS
1 hlasov
18
Anton Pavúk, NOVA
1 hlasov
19
Ladislav Hromada, NOVA
1 hlasov
20
Ján Jevín, SNS
1 hlasov
21
Vincent Antoš, KSS
1 hlasov
22
Radovan Kapraľ, KOS
1 hlasov
23
Ján Katriňák, SRK
1 hlasov
24
Juraj Kuročka, SMER - SD
1 hlasov
25
Jaroslav Makatúra, SMER - SD
1 hlasov
26
Miroslava Urbanová, NaS - ns
27
Ján Macuga, EDS
28
Eva Lenková, NaS - ns
29
Ondrej Kurovský, ĽS Naše Slovensko
30
Mária Kurovská, NaS - ns
31
Matúš Krajňák, SĽS
32
Anton Korba, NEKA
33
Marián Kerčák, ĽS-HZDS
34
Jozef Karchňák, ÚSVIT
35
Peter Jacko, EDS
36
Dušan Haľko, SNS
37
Miroslav Gešper, NEKA
38
Jozef Džurdženík, SNS
39
Pavol Drobný, SĽS
40
Ján Čižik, 99%, PaS
41
Marek Cerula, SNS
42
Dávid Capik, SNS
43
Milan Madura, ĽS-HZDS
44
Jozef Mihalčin, SĽS
45
Gabriel Vilcega, NaS - ns
46
Helena Vancáková, 99%, PaS
47
Miroslav Hlavatý, SĽS
48
Jozef Tomašik, SNS
49
Pavol Štefanko, EDS
50
Ján Šimko, NaS - ns
51
Paulína Sopková, NaS - ns
52
Emília Rujaková, SĽS
53
Milan Reich, KOS
54
Ján Popaďak, 99%, PaS
55
Ľubomír Pidany, SĽS
56
Marcela Pčolinská, NOVA
57
Monika Palková, Z-SNP
58
Peter Ondko, NEKA
59
Dušan Ondič, NÁŠ KRAJ
60
Dušan Molek, SMER - SD
61
Marta Baniková, 99%, PaS

Volebná účasť

27,74
%
2017 1. kolo
9,72
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 27,74%
2013 1. kolo 9,72%