vyberte rok
Dulovookres Rimavská Sobota

Kandidáti na predsedu VÚC

Igor Kašper NEKA
52.63%
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK
21.05%
Miroslav Gálik NAS
5.26%
Pavel Greksa NEKA
5.26%
Martin Juhaniak NEKA
5.26%
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
5.26%
Jozef Šimko NEKA
5.26%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
Marian Kotleba ĽSNS
Ján Lunter NEKA
Znenek Očovan NAJ
Alena Piovarčiová NP
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH
Milan Urbáni SMS

Volebná účasť

15,6
%
2017 1. kolo
14,04
%
2013 2. kolo
19,16
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 15,6%
2013 2. kolo 14,04%
2013 1. kolo 19,16%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
13 hlasov
2
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
7 hlasov
3
Vojtech Kökény, SRK
6 hlasov
4
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
5 hlasov
5
Ferenc Auxt, SMK-MKP
5 hlasov
6
Štefan Vavrek, MOST - HÍD
4 hlasov
7
Csaba Csízi, MOST - HÍD
4 hlasov
8
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
9
Peter Juhász, SMK-MKP
3 hlasov
10
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
3 hlasov
11
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
3 hlasov
12
Aladár Bari, MOST - HÍD
3 hlasov
13
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
2 hlasov
14
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
2 hlasov
15
Dušan Hlinka, SMER-SD
2 hlasov
16
Jozef Šimko, NEKA
2 hlasov
17
Vojtech Szajkó, SRK
2 hlasov
18
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
2 hlasov
19
Gejza Mede, NEKA
2 hlasov
20
Ján Lichanec, NEKA
2 hlasov
21
Stanislav Krahulec, NEKA
1 hlasov
22
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
23
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
24
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
25
Anatolij Jefimov, KSS
1 hlasov
26
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
1 hlasov
27
Michal Bagačka, SMER-SD
1 hlasov
28
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
29
Lukáš Kvietok, SMER-SD
1 hlasov
30
Vojtech Menyhárt, NEKA
1 hlasov
31
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
32
Katarína Moncoľová, NEKA
1 hlasov
33
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
34
Ladislav Rigó, SMK-MKP
1 hlasov
35
Martin Pliešovský, SNS
1 hlasov
36
Zdenek Očovan, NAJ
37
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
38
Alena Pivovarčiová, NP
39
Aneta Vargicová, SNS
40
Miroslava Vargová, NEKA
41
Ivan Hazucha, SMER-SD
42
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
43
Peter Mináč, SMER-SD
44
Roman Lebeda, NEKA
45
Ladislav Lang, MOST - HÍD
46
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
47
Miroslava Grendelová, KSS
48
Róbert Čipka, KSS
49
Stanislava Zvarová, SMER-SD