Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Milan Belica SMER - SD
86,67%
Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
13,33%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Milan Belica SMER - SD
83,67%
Tomáš Galbavý NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS, SMK-MKP,...
8,76%
Peter Oremus NEKA
2,39%
Regan Belovič 7 STATOČNÝCH
1,59%
Viliam Mokraň KĽS
1,59%
Robert Dick MS
1,20%
Stanislav Kováč Zmena zdola, DÚ
0,80%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Anna Žigová, KDH, SMER - SD
138 hlasov
2
Konštantín Glič, KDH, SMER - SD
113 hlasov
3
Miroslav Adamik, NEKA
99 hlasov
4
Anton Marek, NEKA
89 hlasov
5
Jozef Jobbágy, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
77 hlasov
6
Tamara Podmanická, SMS
38 hlasov
7
Milan Opálka, KSS
35 hlasov
8
Milan Lehocký, NEKA
32 hlasov
9
Rudolf Čerňanský, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
26 hlasov
10
Dušan Tulpík, ĽS-HZDS
24 hlasov
11
Peter Getler, SMS
22 hlasov
12
Ján Pikor, NEKA
20 hlasov
13
Pavol Tausk, KSS
19 hlasov
14
Karel Krejčí, KSS
17 hlasov
15
Zsolt Sebö, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
14 hlasov
16
Robert Dick, MS
14 hlasov
17
Jozef Petráš, KSS
13 hlasov
18
Lajos Csóka, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
13 hlasov
19
Ladislav Tóth, KSS
13 hlasov
20
Tamás Varga, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
11 hlasov
21
Gabriel Szalay, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
11 hlasov
22
Mária Csákiová, MS
9 hlasov
23
Olga Szabó, SMK-MKP
8 hlasov
24
Éva Hortai, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
7 hlasov
25
Štefan Kucsera, NOVA, OKS, SaS, SDKÚ - DS,...
6 hlasov
26
Rozália Szalay, SMK-MKP
6 hlasov
27
Norbert Becse, SMK-MKP
5 hlasov
28
Tibor Mayer, NEKA
5 hlasov
29
Tihamér Gyarmati, SMK-MKP
4 hlasov
30
Csaba Földes, SMK-MKP
4 hlasov
31
György Batta, NEKA
3 hlasov
32
Lívia Csíková, MS
3 hlasov
33
Árpád Horváth, SMK-MKP
3 hlasov
34
Károly Less, NEKA
3 hlasov
35
Attila Petheő, SMK-MKP
2 hlasov
36
László Stubendek, SMK-MKP
2 hlasov

Volebná účasť

24,76
%
2017 1. kolo
17,90
%
2013 2. kolo
18,18
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 24,76%
2013 2. kolo 17,90%
2013 1. kolo 18,18%