Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
79,66%
Rudolf Bauer KDS
20,34%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
72,22%
Rudolf Bauer KDS
11,90%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
6,35%
Jaroslav Džunko NEKA
3,17%
Dominika Palaščáková NOVA
1,59%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
1,59%
Jozef Holečko NEKA
1,59%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
0,79%
Lukáš Sisák KSS
0,79%
Ivan Kuhn OKS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Valéria Eľková, NEKA
87 hlasov
2
Emil Ďurovčík, SMER - SD
76 hlasov
3
Viliam Zahorčák, SMER - SD
65 hlasov
4
Ján Mihalečko, SMER - SD
57 hlasov
5
Jana Cibereová, SMER - SD
48 hlasov
6
František Farkaš, SMER - SD
46 hlasov
7
Jozef Makohus, SMER - SD
43 hlasov
8
Ľubica Rošková, SMER - SD
34 hlasov
9
Mária Vargová, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
28 hlasov
10
Oliver Petrík, NEKA
26 hlasov
11
Ján Paľovčík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
22 hlasov
12
Ján Čuchran, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
19 hlasov
13
Bohuš Jakuboc, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
17 hlasov
14
Jozef Bobík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
17 hlasov
15
Matej Šarocký, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
15 hlasov
16
Stanislav Gaľa, SNS
14 hlasov
17
Martin Pado, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
11 hlasov
18
Branislav Sijka, NEKA
10 hlasov
19
Martin Magura, SMS
9 hlasov
20
Martin Stripai, SMS
7 hlasov
21
Jaroslav Vaľo, SNS
6 hlasov
22
Pavol Valko, SMS
6 hlasov
23
Štefan Tomáš, 7 STATOČNÝCH
5 hlasov
24
Milan Kaplan, NOVA
5 hlasov
25
Milan Potocký, NEKA
5 hlasov
26
Ivo Dubík, 7 STATOČNÝCH
4 hlasov
27
Tomáš Bubelíny, NOVA
4 hlasov
28
Vladimír Dunajčák, ĽS-HZDS
4 hlasov
29
Juraj Jevin, SaS
4 hlasov
30
Ján Bednár, NOVA
3 hlasov
31
Slavomír Kešeľ, SRÚS
3 hlasov
32
Jaroslava Špaková, DS
3 hlasov
33
Mária Uchnárová, SMS
2 hlasov
34
Dagmara Balogová, KSS
2 hlasov
35
Juraj Brecko, KSS
2 hlasov
36
Arpád Csuri, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
2 hlasov
37
Ali Kamberovič, ĽS-HZDS
2 hlasov
38
Eduard Maskaľ, ĽS-HZDS
2 hlasov
39
Ján Mičuda, NEKA
2 hlasov
40
Imrich Balog, KĽS
2 hlasov
41
Ján Potocký, SMS
2 hlasov
42
Andrea Sisák, NEKA
2 hlasov
43
Vladimíra Fortunová, KSS
2 hlasov
44
Tibor Varga, SMK-MKP
2 hlasov
45
Rastislav Tomaš, KSS
2 hlasov
46
Jaroslav Tokár, SRÚS
2 hlasov
47
Gabriel Timko, SMS
2 hlasov
48
Miroslav Surmánek, NOVA
2 hlasov
49
Matúš Nameš, SNS
1 hlasov
50
Jozef Jusko, ÚSVIT
1 hlasov
51
Attila Barkó, SMK-MKP
52
Jaroslav Ferenc, KĽS
53
Gábor Mihók, SMK-MKP
54
Rastislav Olexa, NEKA
55
Slavomír Žužo, MS

Volebná účasť

37,20
%
2017 1. kolo
10,85
%
2013 2. kolo
25,17
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 37,20%
2013 2. kolo 10,85%
2013 1. kolo 25,17%