Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
58,59%
Vladimír Maňka KDH, ĽS-HZDS, SMER - SD, SMK-MKP,...
41,41%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Vladimír Maňka KDH, SMK-MKP, SMS, ĽS-HZDS, HZD, SZ,...
44,00%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
26,00%
Ľudovít Kaník SaS, MOST - HÍD, SDKÚ - DS
15,00%
Karol Konárik SNS
7,00%
Ladislav Fízik ASV
3,00%
Pavel Chovanec ÚSVIT
2,00%
Ondrej Binder NEKA
1,00%
Jaroslav Sekerka KSS
1,00%
Jozef Sásik SĽS
1,00%
Andrea Jenčíková NP
Emil Samko KĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ľubomír Šesták, NEKA
89 hlasov
2
Marian Kotleba, ĽS Naše Slovensko
31 hlasov
3
Jaroslav Maslen, NEKA
21 hlasov
4
Ľubomír Motyčka, NEKA
21 hlasov
5
Ján Šulaj, KDH, SMER - SD
21 hlasov
6
Peter Gogola, NEKA
20 hlasov
7
Karol Konárik, SNS
19 hlasov
8
Vladimír Túry, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
17 hlasov
9
Jaroslav Kuracina, NEKA
16 hlasov
10
Ľubica Laššáková, KDH, SMER - SD
15 hlasov
11
Jakub Gajdošík, KDH, SMER - SD
12 hlasov
12
Ladislav Topoľský, KDH, SMER - SD
11 hlasov
13
Ľubomír Kopál, KDH, SMER - SD
11 hlasov
14
Daniel Karas, KDH, SMER - SD
11 hlasov
15
Peter Rusnák, NEKA
10 hlasov
16
Michal Rusko, NEKA
10 hlasov
17
Janka Slobodníková, SĽS
10 hlasov
18
Peter Lačný, KDH, SMER - SD
10 hlasov
19
Peter Molitoris, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
9 hlasov
20
Viera Marková, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
8 hlasov
21
Iveta Majerová, NEKA
8 hlasov
22
Katarína Čižmárová, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
8 hlasov
23
Ján Šabo, KDH, SMER - SD
7 hlasov
24
Jana Štrangfeldová, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
25
Ján Chladný, KDS
7 hlasov
26
Ivan Kostúr, KSS
6 hlasov
27
Radovan Sloboda, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
6 hlasov
28
Anna Babčanová, Zmena zdola, DÚ, SZS
5 hlasov
29
Teodor Bindas, SMS
5 hlasov
30
Juraj Remšík, SMS
5 hlasov
31
Miroslav Belička, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
32
Igor Donoval, ASV
4 hlasov
33
Vladimír Sklenka, NEKA
4 hlasov
34
Svetozár Tomič, SMS
4 hlasov
35
Dana Hríbiková, OKS
4 hlasov
36
Andrej Sliacky, SMS
4 hlasov
37
Simon Barth, SMS
3 hlasov
38
Igor Ďurana, SĽS
3 hlasov
39
Jozef Sásik, SĽS
3 hlasov
40
Branislav Slaný, NEKA
3 hlasov
41
Vladimír Rosinský, SĽS
3 hlasov
42
Ľubomír Piterka, NEKA
3 hlasov
43
Milan Ligoš, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
3 hlasov
44
Jaroslav Sekerka, KSS
2 hlasov
45
Jozef Smekal, NEKA
2 hlasov
46
Pavol Svetlík, SNS
2 hlasov
47
Roman Štrba, SĽS
2 hlasov
48
Róbert Huran, NEKA
2 hlasov
49
Jaroslava Miklóšová, SMS
2 hlasov
50
Zdena Bienska, SĽS
2 hlasov
51
Elena Púchyová, Zmena zdola, DÚ, SZS
2 hlasov
52
Miroslav Ivan, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
2 hlasov
53
Janka Slaná, NEKA
1 hlasov
54
Martin Baník, KDS
1 hlasov
55
Daniela Baranová, MOST - HÍD
1 hlasov
56
Miloš Horný, SMS
1 hlasov
57
Peter Majerský, KSS
1 hlasov
58
Milan Prašovský, SĽS
1 hlasov
59
Lukáš Ginič, SMS
60
Augustín Richtárech, OKS
61
Ján Jambrich, SĽS
62
Karol Jadáš, KDS

Volebná účasť

41,94
%
2017 1. kolo
32,45
%
2013 2. kolo
36,30
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 41,94%
2013 2. kolo 32,45%
2013 1. kolo 36,30%