Kandidáti na predsedu VÚC

Ondrej Lunter NEKA
45,41%
Rudolf Huliak NK/NEKA
27,03%
Adrian Polóny NEKA
14,05%
Marek Kotleba ĽS Naše Slovensko
5,95%
Miroslav Suja REPUBLIKA
4,32%
Maroš Čupka Socialisti.sk
2,16%
Marek Modranský NEKA
1,08%
Michal Albert KSS
Jozef Sásik Slovenská ľudová strana (SĽS)

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Ľubica Laššáková, Hlas - sociálna demokracia
32 hlasov
2
Peter Ušiak, NEKA
25 hlasov
3
Vladimír Baláž, SMER - SD, REPUBLIKA
25 hlasov
4
Jakub Gajdošík, Hlas - sociálna demokracia
22 hlasov
5
Martina Kubišová, NEKA
21 hlasov
6
Pavel Bachleda, NEKA
20 hlasov
7
Marek Modranský, NEKA
19 hlasov
8
Martin Turčan, NEKA
19 hlasov
9
Janka Slobodníková, Slovenská ľudová strana (SĽS)
18 hlasov
10
Roland Lamper, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
18 hlasov
11
David Kapusta, NEKA
17 hlasov
12
Milan Lichý, NEKA
17 hlasov
13
Ľubomír Vážny, SMER - SD, REPUBLIKA
17 hlasov
14
Pavel Zajac, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
16 hlasov
15
Zuzana Schlosserová, NK/NEKA
16 hlasov
16
Vladimír Sklenka, NEKA
16 hlasov
17
Stanislav Mičev, NEKA
15 hlasov
18
Zuzana Macošková, NK/NEKA
15 hlasov
19
Maroš Lacko, Hlas - sociálna demokracia
15 hlasov
20
Tomáš Sobota, SaS, KDH, Progresívne...
15 hlasov
21
Martin Hanes, SaS, KDH, Progresívne...
14 hlasov
22
Igor Kašper, SME RODINA
13 hlasov
23
Peter Gogola, NEKA
13 hlasov
24
Ivan Mailing, NK/NEKA
13 hlasov
25
Ludvik Nábělek, Hlas - sociálna demokracia
12 hlasov
26
Marta Klačanová, SaS, KDH, Progresívne...
12 hlasov
27
Milan Smädo, NEKA
12 hlasov
28
Katarína Čižmárová, SOM Slovensko
12 hlasov
29
Andrea Dolinská, NEKA
11 hlasov
30
Radoslav Petrík, NK/NEKA
11 hlasov
31
Katarína Belicová, NEKA
10 hlasov
32
Csilla Droppová, NEKA
10 hlasov
33
Martin Majling, NEKA
10 hlasov
34
Daniel Karas, SMER - SD, REPUBLIKA
10 hlasov
35
Viera Dubačová, ODS - Občianski demokrati...
10 hlasov
36
Michal Rusko, SOM Slovensko
9 hlasov
37
Maroš Čupka, Socialisti.sk
9 hlasov
38
Peter Voskár, NK/NEKA
9 hlasov
39
Ivan Kostúr, KSS
9 hlasov
40
Marcel Mojžiš, ODS - Občianski demokrati...
9 hlasov
41
Matúš Mistrík, NK/NEKA
9 hlasov
42
Matúš Molitoris, NEKA
8 hlasov
43
Martin Adamec, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
8 hlasov
44
Pavel Marko, NK/NEKA
8 hlasov
45
Radovan Sloboda, SaS, KDH, Progresívne...
8 hlasov
46
Branislav Vasilovčík, NK/NEKA
7 hlasov
47
Richard Burkovský, Slovenská ľudová strana (SĽS)
7 hlasov
48
Jaroslav Mazůrek, SME RODINA
7 hlasov
49
Miroslav Potančok, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
50
Helena Straková, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
6 hlasov
51
Ján Jambrich, Slovenská ľudová strana (SĽS)
5 hlasov
52
Viktor Jedlička, SMER - SD, REPUBLIKA
5 hlasov
53
Elena Buksová, NEKA
5 hlasov
54
Michal Albert, KSS
5 hlasov
55
Juraj Pivka, Slovenská ľudová strana (SĽS)
5 hlasov
56
Kristína Cibuľová Kubašková, ĽS Naše Slovensko
4 hlasov
57
Roman Pšenák, SMER - SD, REPUBLIKA
4 hlasov
58
Martin Pechovský, Hlas - sociálna demokracia
4 hlasov
59
Juraj Odor, NEKA
4 hlasov
60
Pavol Gregorčok, Hlas - sociálna demokracia
4 hlasov
61
Miroslav Ivan, ODS - Občianski demokrati...
4 hlasov
62
Dana Lichá, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
4 hlasov
63
Erika Karová, NEKA
4 hlasov
64
Peter Podhorský, ĽS Naše Slovensko
3 hlasov
65
Ján Pacek, SMER - SD, REPUBLIKA
3 hlasov
66
Ján Mizerák, SME RODINA
3 hlasov
67
Andrej Refka, Hlas - sociálna demokracia
3 hlasov
68
Roman Štrba, Slovenská ľudová strana (SĽS)
3 hlasov
69
Marta Medzihradská, NEKA
2 hlasov
70
Janka Slaná, NEKA
2 hlasov
71
Jozef Sásik, Slovenská ľudová strana (SĽS)
2 hlasov
72
Peter Plančík, KSS
2 hlasov
73
Marek Vyhnička, SNS
2 hlasov
74
Jaroslav Rusina, ZA ĽUDÍ
2 hlasov
75
Jozef Lovás, SMER - SD, REPUBLIKA
2 hlasov
76
Karol Kováč, NEKA
1 hlasov
77
Jana Krenn, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
78
Milan Prašovský, Slovenská ľudová strana (SĽS)
79
Róbert Maťovčík, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
80
Vladimír Rosinský, Slovenská ľudová strana (SĽS)
81
Rudolf Kapolka, SRDCE - SNJ - sv

Volebná účasť

60,72 %

Historický vývoj

29.10. 2022 60,72 %
04.11. 2017 1. kolo 41,94 %
23.11. 2013 2. kolo 32,45 %
09.11. 2013 1. kolo 36,30 %