Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Vladimír Maňka KDH, ĽS-HZDS, SMER - SD, SMK-MKP,...
79,07%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
20,93%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Vladimír Maňka KDH, SMK-MKP, SMS, ĽS-HZDS, HZD, SZ,...
42,86%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
16,33%
Ľudovít Kaník SaS, MOST - HÍD, SDKÚ - DS
12,24%
Ondrej Binder NEKA
7,14%
Emil Samko KĽS
6,12%
Jozef Sásik SĽS
4,08%
Karol Konárik SNS
3,06%
Pavel Chovanec ÚSVIT
3,06%
Ladislav Fízik ASV
2,04%
Andrea Jenčíková NP
2,04%
Jaroslav Sekerka KSS
1,02%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Peter Juhász, SMK-MKP
57 hlasov
2
Ladislav Rigó, SMK-MKP
46 hlasov
3
František Auxt, SMK-MKP
45 hlasov
4
Ladislav Lang, MOST - HÍD
39 hlasov
5
Vojtech Szajkó, NEKA
30 hlasov
6
Silvia Vargová, MOST - HÍD
29 hlasov
7
Zoltán Bán, SMK-MKP
26 hlasov
8
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
26 hlasov
9
Gejza Farkaš, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
21 hlasov
10
Jozef Šimko, NEKA
18 hlasov
11
Csaba Horváth, NEKA
18 hlasov
12
Vojtech Kökény, SRK
14 hlasov
13
Tibor Balog, SMS
9 hlasov
14
Tibor Lukáčka, ASV
7 hlasov
15
Viliam Vidinský, HZD, ĽS-HZDS
5 hlasov
16
Peter Vetrák, SĽS
4 hlasov
17
Katarína Moncoľová, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
4 hlasov
18
Romana Antalová, ÚSVIT
3 hlasov
19
Peter Mináč, KDH, SMER - SD
3 hlasov
20
Ján Hiraj, NP
2 hlasov
21
Jozef Hrablay, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
2 hlasov
22
Michal Bagačka, KDH, SMER - SD
2 hlasov
23
Pavel Struhár, KDH, SMER - SD
2 hlasov
24
Dušan Širák, KSS
2 hlasov
25
Dušan Kojnok, Zmena zdola, DÚ, SZS
1 hlasov
26
Katarína Horváth, KĽS
1 hlasov
27
Ivan Hazucha, KDH, SMER - SD
1 hlasov
28
Helena Krauszová, SMS
1 hlasov
29
Jana Uhrinová, SNS
1 hlasov
30
Samuel Zubo, KSS
1 hlasov
31
Tomáš Rosiar, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
32
Veronika Rízová, KSS
1 hlasov
33
Viliam Vaš, KDH, SMER - SD
1 hlasov
34
Ján Matej, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
1 hlasov
35
Marian Petrok, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
1 hlasov
36
Peter Vraniak, ÚSVIT
37
Aneta Vargicová, SNS
38
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
39
Anna Kekeňáková, KSS
40
Renáta Puhlová, PD
41
Jozef Pupala, KSS
42
Kristián Gavalier, ĽS Naše Slovensko
43
Dušan Faško, KSS
44
Pavel Cibuliak, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
45
Ján Antal, ÚSVIT
46
Jaroslav Suja, NEKA
47
Lukáš Kvietok, KDH, SMER - SD

Volebná účasť

34,43
%
2017 1. kolo
10,99
%
2013 2. kolo
27,87
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 34,43%
2013 2. kolo 10,99%
2013 1. kolo 27,87%