vyberte rok
Dubovecokres Rimavská Sobota

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
31.01%
Jozef Šimko NEKA
20.16%
Igor Kašper NEKA
18.60%
Marian Kotleba ĽSNS
14.73%
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK
10.08%
Znenek Očovan NAJ
2.33%
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
1.55%
Miroslav Gálik NAS
0.78%
Michal Kantor (odstúpil) SZS
0.78%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
Pavel Greksa NEKA
Martin Juhaniak NEKA
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
Alena Piovarčiová NP
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH
Milan Urbáni SMS

Volebná účasť

34,43
%
2017 1. kolo
10,99
%
2013 2. kolo
27,87
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 34,43%
2013 2. kolo 10,99%
2013 1. kolo 27,87%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
66 hlasov
2
Peter Juhász, SMK-MKP
59 hlasov
3
Jozef Šimko, NEKA
56 hlasov
4
Ladislav Lang, MOST - HÍD
47 hlasov
5
Ferenc Auxt, SMK-MKP
47 hlasov
6
Štefan Vavrek, MOST - HÍD
39 hlasov
7
Aladár Bari, MOST - HÍD
35 hlasov
8
Ladislav Rigó, SMK-MKP
35 hlasov
9
Vojtech Szajkó, SRK
32 hlasov
10
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
32 hlasov
11
Vojtech Kökény, SRK
24 hlasov
12
Csaba Csízi, MOST - HÍD
19 hlasov
13
Ján Lichanec, NEKA
11 hlasov
14
Vojtech Menyhárt, NEKA
11 hlasov
15
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
11 hlasov
16
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
17
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
8 hlasov
18
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
7 hlasov
19
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
7 hlasov
20
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
7 hlasov
21
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
6 hlasov
22
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko
5 hlasov
23
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
4 hlasov
24
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
4 hlasov
25
Stanislav Krahulec, NEKA
3 hlasov
26
Gejza Mede, NEKA
3 hlasov
27
Lukáš Kvietok, SMER-SD
3 hlasov
28
Peter Mináč, SMER-SD
3 hlasov
29
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
30
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
31
Michal Bagačka, SMER-SD
2 hlasov
32
Aneta Vargicová, SNS
2 hlasov
33
Miroslava Grendelová, KSS
2 hlasov
34
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
35
Stanislava Zvarová, SMER-SD
1 hlasov
36
Miroslava Vargová, NEKA
1 hlasov
37
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
38
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
1 hlasov
39
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
1 hlasov
40
Alena Pivovarčiová, NP
1 hlasov
41
Roman Lebeda, NEKA
42
Zdenek Očovan, NAJ
43
Róbert Čipka, KSS
44
Katarína Moncoľová, NEKA
45
Ivan Hazucha, SMER-SD
46
Anatolij Jefimov, KSS
47
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
48
Dušan Hlinka, SMER-SD
49
Martin Pliešovský, SNS