Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Jaroslav Baška SMER - SD
61,48%
Jozef Lohyňa SDKÚ - DS, MOST - HÍD, NOVA, SaS,...
15,57%
Juraj Smatana Zmena zdola, DÚ
9,84%
Peter Palko KSS
5,74%
Ľubomír Žabár NEKA
5,74%
Marián Herdel NEKA
1,64%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jaroslav Ridoško, SNS
29 hlasov
2
Renáta Kaščáková, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
26 hlasov
3
Tibor Jankovský, SMER - SD
26 hlasov
4
Eduard Hartmann, SNS
25 hlasov
5
Miroslav Hlinka, SMER - SD
24 hlasov
6
Patrik Žák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
20 hlasov
7
Emil Košút, SMER - SD
20 hlasov
8
Ľubomír Tunega, NEKA
18 hlasov
9
Daniel Beníček, SMER - SD
18 hlasov
10
Ľuboš Chochlík, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
17 hlasov
11
Martin Adamec, NEKA
17 hlasov
12
Juraj Ondračka, SMER - SD
16 hlasov
13
Štefan Škultéty, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
16 hlasov
14
Milan Berec, SMER - SD
16 hlasov
15
Stanislav Pastva, SMER - SD
16 hlasov
16
Ján Krátky, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
14 hlasov
17
Juraj Bakoš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
14 hlasov
18
Adela Maxonová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
11 hlasov
19
Jaroslav Jambor, NEKA
10 hlasov
20
Juraj Maláň, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
9 hlasov
21
Danica Birošová, NEKA
9 hlasov
22
Iveta Kováčiková, SMER - SD
9 hlasov
23
Lucia Štefancová, NEKA
8 hlasov
24
Milan Blaško, SNS
8 hlasov
25
Ľubomír Dvorský, NEKA
8 hlasov
26
Anton Beták, NEKA
8 hlasov
27
Michal Križan, NEKA
7 hlasov
28
Ľubomír Žabár, NEKA
7 hlasov
29
Miloslav Baco, NEKA
6 hlasov
30
Ján Kanaba, NEKA
6 hlasov
31
Jozef Hrdlička, KSS
6 hlasov
32
Lenka Ďurechová, KSS
6 hlasov
33
Juraj Kotleba, SNS
6 hlasov
34
Peter Palko, KSS
6 hlasov
35
Tomáš Bečár, NEKA
5 hlasov
36
Eva Červeňanová, NEKA
5 hlasov
37
Marta Šajbidorová, NEKA
5 hlasov
38
Ľubomír Štefánik, NEKA
5 hlasov
39
Miroslav Kopčan, NEKA
5 hlasov
40
Valika Meravá, KSS
5 hlasov
41
Alojz Švajda, NEKA
5 hlasov
42
Vladimír Mojto, NEKA
5 hlasov
43
Ján Hradský, NEKA
4 hlasov
44
Peter Hudec, KSS
4 hlasov
45
Gabriel Martiška, ĽS-HZDS
3 hlasov
46
Juraj Štepnička, SNS
3 hlasov
47
Tomáš Vaňo, NEKA
3 hlasov
48
Martin Dohál, NEKA
3 hlasov
49
Peter Hlucháň, NEKA
3 hlasov
50
Janka Fabová, Paliho Kapurková
3 hlasov
51
Martin Chlapík, SNS
3 hlasov
52
Martin Barčák, NEKA
3 hlasov
53
Miroslav Zámečník, KSS
2 hlasov
54
Ondrej Čapák, SNS
2 hlasov
55
Peter Brázda, SNS
2 hlasov
56
Marta Blahová, ĽS-HZDS
1 hlasov
57
Pavol Suško, KSS
1 hlasov
58
Iveta Šipošová, KSS
1 hlasov
59
Patrik Burian, NEKA
1 hlasov
60
Drahomír Drozd, ĽS-HZDS
1 hlasov
61
Leo Kužela, NEKA
1 hlasov
62
Martina Beňovičová, NEKA
1 hlasov
63
Václav Vacula, 99%
1 hlasov
64
Martina Kebísková, NEKA
65
Dušan Štrauss, NaS - ns
66
Róbert Lifka, Paliho Kapurková
67
Jaroslav Šmíd, NEKA
68
Ľuboslav Krasňan, NaS - ns
69
Milan Kebísek, NEKA
70
Jozef Kristín, ĽS-HZDS

Volebná účasť

21,49
%
2017 1. kolo
15,29
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 21,49%
2013 1. kolo 15,29%