Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Vladimír Maňka KDH, ĽS-HZDS, SMER - SD, SMK-MKP,...
52,94%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
47,06%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Vladimír Maňka KDH, SMK-MKP, SMS, ĽS-HZDS, HZD, SZ,...
57,89%
Ľudovít Kaník SaS, MOST - HÍD, SDKÚ - DS
15,79%
Marian Kotleba ĽS Naše Slovensko
14,04%
Ondrej Binder NEKA
3,51%
Ladislav Fízik ASV
3,51%
Pavel Chovanec ÚSVIT
3,51%
Jaroslav Sekerka KSS
1,75%
Karol Konárik SNS
Andrea Jenčíková NP
Emil Samko KĽS
Jozef Sásik SĽS

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Peter Juhász, SMK-MKP
54 hlasov
2
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
38 hlasov
3
Ladislav Rigó, SMK-MKP
37 hlasov
4
Ladislav Lang, MOST - HÍD
35 hlasov
5
František Auxt, SMK-MKP
32 hlasov
6
Zoltán Bán, SMK-MKP
27 hlasov
7
Silvia Vargová, MOST - HÍD
25 hlasov
8
Tibor Lukáčka, ASV
4 hlasov
9
Tibor Balog, SMS
3 hlasov
10
Lukáš Kvietok, KDH, SMER - SD
3 hlasov
11
Peter Vetrák, SĽS
2 hlasov
12
Dušan Kojnok, Zmena zdola, DÚ, SZS
2 hlasov
13
Michal Bagačka, KDH, SMER - SD
2 hlasov
14
Jozef Šimko, NEKA
2 hlasov
15
Pavel Struhár, KDH, SMER - SD
2 hlasov
16
Tomáš Rosiar, ĽS Naše Slovensko
2 hlasov
17
Ivan Hazucha, KDH, SMER - SD
2 hlasov
18
Vojtech Szajkó, NEKA
2 hlasov
19
Marian Petrok, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
2 hlasov
20
Peter Mináč, KDH, SMER - SD
2 hlasov
21
Ján Matej, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
1 hlasov
22
Samuel Zubo, KSS
1 hlasov
23
Vojtech Kökény, SRK
1 hlasov
24
Csaba Horváth, NEKA
1 hlasov
25
Dušan Faško, KSS
1 hlasov
26
Pavel Cibuliak, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
1 hlasov
27
Jozef Pupala, KSS
1 hlasov
28
Romana Antalová, ÚSVIT
1 hlasov
29
Jozef Hrablay, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
1 hlasov
30
Jana Uhrinová, SNS
1 hlasov
31
Aneta Vargicová, SNS
1 hlasov
32
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
33
Katarína Moncoľová, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
34
Renáta Puhlová, PD
35
Veronika Rízová, KSS
36
Jaroslav Suja, NEKA
37
Dušan Širák, KSS
38
Viliam Vaš, KDH, SMER - SD
39
Viliam Vidinský, HZD, ĽS-HZDS
40
Ján Hiraj, NP
41
Helena Krauszová, SMS
42
Ján Antal, ÚSVIT
43
Gejza Farkaš, SaS, NOVA, SDKÚ - DS
44
Kristián Gavalier, ĽS Naše Slovensko
45
Katarína Horváth, KĽS
46
Anna Kekeňáková, KSS
47
Peter Vraniak, ÚSVIT

Volebná účasť

38,46
%
2017 1. kolo
29,16
%
2013 2. kolo
52,50
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 38,46%
2013 2. kolo 29,16%
2013 1. kolo 52,50%