vyberte rok
Dubnookres Rimavská Sobota

Kandidáti na predsedu VÚC

Ján Lunter NEKA
35.90%
Igor Kašper NEKA
33.33%
Marian Kotleba ĽSNS
20.51%
Vojtech Kökény (odstúpil) SRK
5.13%
Pavel Greksa NEKA
2.56%
Milan Urbáni SMS
2.56%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
Miroslav Gálik NAS
Martin Juhaniak NEKA
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Znenek Očovan NAJ
Alena Piovarčiová NP
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Sásik SĽSAH
Jozef Šimko NEKA

Volebná účasť

38,46
%
2017 1. kolo
29,16
%
2013 2. kolo
52,5
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 38,46%
2013 2. kolo 29,16%
2013 1. kolo 52,5%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
39 hlasov
2
Peter Juhász, SMK-MKP
32 hlasov
3
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
30 hlasov
4
Ladislav Lang, MOST - HÍD
23 hlasov
5
Gejza Mede, NEKA
16 hlasov
6
Ferenc Auxt, SMK-MKP
15 hlasov
7
Ladislav Rigó, SMK-MKP
13 hlasov
8
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
6 hlasov
9
Csaba Csízi, MOST - HÍD
6 hlasov
10
Jozef Šimko, NEKA
5 hlasov
11
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
3 hlasov
12
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
13
Stanislav Krahulec, NEKA
2 hlasov
14
Lukáš Kvietok, SMER-SD
2 hlasov
15
Vojtech Menyhárt, NEKA
2 hlasov
16
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
17
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
18
Aladár Bari, MOST - HÍD
1 hlasov
19
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
20
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
21
Peter Mináč, SMER-SD
1 hlasov
22
Vojtech Szajkó, SRK
1 hlasov
23
Aneta Vargicová, SNS
1 hlasov
24
Miroslava Vargová, NEKA
1 hlasov
25
Michal Bagačka, SMER-SD
26
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
27
Róbert Čipka, KSS
28
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
29
Miroslava Grendelová, KSS
30
Ivan Hazucha, SMER-SD
31
Dušan Hlinka, SMER-SD
32
Anatolij Jefimov, KSS
33
Vojtech Kökény, SRK
34
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
35
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
36
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
37
Roman Lebeda, NEKA
38
Ján Lichanec, NEKA
39
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
40
Katarína Moncoľová, NEKA
41
Zdenek Očovan, NAJ
42
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
43
Alena Pivovarčiová, NP
44
Martin Pliešovský, SNS
45
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
46
Štefan Vavrek, MOST - HÍD
47
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko
48
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
49
Stanislava Zvarová, SMER-SD