Kandidáti na predsedu VÚC - druhé kolo

Rudolf Bauer KDS
65,91%
Zdenko Trebuľa SMER - SD, SMK-MKP, MOST - HÍD
34,09%

Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Zdenko Trebuľa SMK-MKP, MOST - HÍD, SMER - SD
36,46%
Rudolf Bauer KDS
35,36%
Dominika Palaščáková NOVA
7,73%
Rastislav Masnyk SaS, SDKÚ - DS
5,52%
Vladimír Gürtler 7 STATOČNÝCH
4,42%
Jozef Holečko NEKA
3,31%
Marek Ďurán ĽS Naše Slovensko
2,21%
Jaroslav Džunko NEKA
2,21%
Lukáš Sisák KSS
2,21%
Ivan Kuhn OKS
0,55%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Anton Medvec, NEKA
109 hlasov
2
Štefan Markovič, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
46 hlasov
3
Viktor Dulina, NEKA
46 hlasov
4
Štefan Petrík, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
43 hlasov
5
Jozef Konkoly, SMER - SD
42 hlasov
6
Dominika Palaščáková, NOVA
37 hlasov
7
Július Beluscák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
35 hlasov
8
Ľubomír Šimko, SMER - SD
33 hlasov
9
František Petro, SMER - SD
32 hlasov
10
Vojtech Staňo, SMER - SD
26 hlasov
11
Michal Rečka, SMER - SD
26 hlasov
12
Viktor Sasák, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
23 hlasov
13
Monika Bérešová, SZS
19 hlasov
14
Miroslav Bačenko, NEKA
18 hlasov
15
Elena Fialková, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
18 hlasov
16
Radoslav Šimko, SNS
17 hlasov
17
Ján Marton, NOVA
14 hlasov
18
Róbert Šándor, NEKA
13 hlasov
19
Rastislav Moric, 7 STATOČNÝCH
12 hlasov
20
Marián Tóth, SaS
11 hlasov
21
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
11 hlasov
22
Slavomír Horváth, SNS
11 hlasov
23
Ján Bačo, SĽS
10 hlasov
24
Peter Papáč, KSS
10 hlasov
25
Miloš Barcal, NEKA
9 hlasov
26
Františka Kočišová, SĽS
9 hlasov
27
Mária Topoľančinová, ĽS-HZDS
9 hlasov
28
Božena Letková, NEKA
9 hlasov
29
Ladislav Miko, 7 STATOČNÝCH
9 hlasov
30
Tomáš Suchý, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
9 hlasov
31
Ján Mikloš, KSS
8 hlasov
32
Martin Baltes, SĽS
7 hlasov
33
Ján Kokarda, NEKA
7 hlasov
34
Monika Vargová, SNS
7 hlasov
35
Ján Stanislav, SNS
7 hlasov
36
Vladimír Popovič, SMS
7 hlasov
37
Peter Palaščák, SOĽ
7 hlasov
38
Elena Majancsíková, SĽS
7 hlasov
39
Norbert Krušinský, MOST - HÍD, SDKÚ - DS, KDH
6 hlasov
40
Ivan Hriczko, NEKA
6 hlasov
41
Ladislav Vojtko, KSS
6 hlasov
42
Štefan Laczkó, 7 STATOČNÝCH
6 hlasov
43
Ladislav Bartók, NEKA
6 hlasov
44
Karol Dzugas, NEKA
5 hlasov
45
Róbert Čarny, SNS
5 hlasov
46
Ivan Buchla, SNS
5 hlasov
47
Jozef Koňa, SĽS
5 hlasov
48
Viliam Bačo, NEKA
5 hlasov
49
Ľubica Holováčová, SĽS
5 hlasov
50
Július Grulyo, NEKA
4 hlasov
51
Imrich Kohút, SĽS
3 hlasov
52
Alexander Bimbo, SRÚS
2 hlasov
53
Jenő Csoltkó, NEKA
2 hlasov
54
Jozef Holečko, NEKA
1 hlasov
55
László Iván, SMK-MKP
1 hlasov
56
László Köteles, SMK-MKP
1 hlasov
57
Jozef Tischler, SĽS
1 hlasov
58
István Zachariaš, SMK-MKP
59
Anton Király, SMK-MKP
60
Marián Kertész, PD
61
Roman Horváth, SRÚS

Volebná účasť

19,34
%
2017 1. kolo
9,27
%
2013 2. kolo
9,83
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 19,34%
2013 2. kolo 9,27%
2013 1. kolo 9,83%