vyberte rok
Družstevná pri Hornádeokres Košice - Okolie

Kandidáti na predsedu VÚC

Rastislav Trnka Šanca, NOVA, KDH, SaS, OĽaNO
49.49%
Richard Raši SaNK, SZS, SMK, Smer-SD
33.59%
Štefan Surmánek ĽSNS
5.38%
Róbert Bačinský NEKA
3.08%
Jarmila Tkáčová SNS
2.31%
Vladislav Stanko NEKA
1.28%
Karol Pataky SKOK, Most-Híd
1.03%
Oliver Petrík JĽSS
1.03%
Lukáš Sisák KSS
0.77%
Ján Struk SMS
0.77%
Jaroslav Džunko NEKA
0.51%
Jozef Bobík NEKA
0.26%
Rudolf Botka NP
0.26%
Jozef Červenák RIS
0.26%
Adam Šepetka NAJ

Volebná účasť

19,34
%
2017 1. kolo
9,27
%
2013 2. kolo
9,83
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 19,34%
2013 2. kolo 9,27%
2013 1. kolo 9,83%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Anton Medvec, NEKA
257 hlasov
2
Jozef Hric, KSS
211 hlasov
3
Martina Dutková, NEKA
120 hlasov
4
Peter Solár, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
89 hlasov
5
Imrich Bakši, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
82 hlasov
6
Pavol Bujňák, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
82 hlasov
7
Martin Smrčo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
81 hlasov
8
František Petro, SMER-SD
80 hlasov
9
Viktor Dulina, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
80 hlasov
10
Tomáš Kozlai, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
68 hlasov
11
Erika Zámboriová, ŠKV
52 hlasov
12
Ondrej Bernát, SMER-SD
47 hlasov
13
Peter Derevjaník, SMER-SD
47 hlasov
14
Ján Kokarda, NEKA
43 hlasov
15
Martin Baltes, ĽS Naše Slovensko
43 hlasov
16
Michal Rečka, SMER-SD
42 hlasov
17
Jarmila Vaňová, ŠKV
42 hlasov
18
Marcela Demkeová, ĽS Naše Slovensko
40 hlasov
19
Ivan Hriczko, ŠKV
38 hlasov
20
Pavol Lehotský, NEKA
37 hlasov
21
Miloš Barcal, NEKA
36 hlasov
22
Radoslav Hodor, NEKA
36 hlasov
23
František Gedra, ĽS Naše Slovensko
35 hlasov
24
Vojtech Farkaš, NEKA
30 hlasov
25
Vlastimil Lakatoš, NEKA
27 hlasov
26
Mária Dulovičová, NEKA
25 hlasov
27
Štefan Hudák, ĽS Naše Slovensko
25 hlasov
28
Monika Gergelová, SNS
22 hlasov
29
Ján Serbin, NEKA
22 hlasov
30
Július Begala, NEKA
21 hlasov
31
Roland Szabó, SMER-SD
20 hlasov
32
Július Beluscsák, NEKA
19 hlasov
33
Július Pelegrin, NEKA
19 hlasov
34
Tomáš Suchý, ŠANCA
17 hlasov
35
Ladislav Andrejanin, ÚSVIT
16 hlasov
36
Anetta Strýčková, NEKA
15 hlasov
37
Mária Lacková, NEKA
15 hlasov
38
Peter Seman, KSS
14 hlasov
39
Ladislav Vojtko, KSS
14 hlasov
40
Ján Horváth, NEKA
12 hlasov
41
Ladislav Bartók, MKDA-MKDSZ
11 hlasov
42
Gabriel Böhm, NEKA
11 hlasov
43
István Zachariaš, SMK-MKP
10 hlasov
44
Slavomír Horváth, SNS
9 hlasov
45
Elena Fialková, MOST - HÍD
9 hlasov
46
Jozef Holečko, SME RODINA - Boris Kollár
8 hlasov
47
Slavomír Borovský, DS
8 hlasov
48
Tibor Bráz, NEKA
6 hlasov
49
Peter Kocai, NAJ
6 hlasov
50
Jaroslav Pástor, MOST - HÍD
5 hlasov
51
Csaba Káposztás, MKDA-MKDSZ
4 hlasov
52
Ervín Kompuš, NAJ
4 hlasov
53
Augustín Köteles, NAJ
4 hlasov
54
Alexander Horváth, MOST - HÍD
3 hlasov
55
Tamás Iván, SMK-MKP
3 hlasov
56
Rudolf Varga, VZDOR
3 hlasov
57
Anton Király, SMK-MKP
3 hlasov
58
Gábor Szalay, SMK-MKP
3 hlasov
59
Alexander Képes, SMK-MKP
2 hlasov
60
Adrianna Gergely Papp, SMK-MKP
2 hlasov
61
László Köteles, SMK-MKP
2 hlasov
62
Jozef Krešák, ŠANCA
2 hlasov
63
Csaba Simkó, SMK-MKP
2 hlasov
64
Norbert Krušinský, MOST - HÍD
1 hlasov
65
Július Grulyo, NEKA
1 hlasov
66
Attila Oravecz, MOST - HÍD