vyberte rok
Drňaokres Rimavská Sobota

Kandidáti na predsedu VÚC

Vojtech Kökény (odstúpil) SRK
31.43%
Marian Kotleba ĽSNS
22.86%
Ján Lunter NEKA
22.86%
Igor Kašper NEKA
8.57%
Miroslav Gálik NAS
5.71%
Milan Urbáni SMS
5.71%
Jozef Sásik SĽSAH
2.86%
Viliam Baňák (odstúpil) JĽSS
Pavel Greksa NEKA
Martin Juhaniak NEKA
Michal Kantor (odstúpil) SZS
Martin Klus (odstúpil) KDH, OKS, NOVA, OĽaNO, SaS
Stanislav Mičev (odstúpil) NEKA
Znenek Očovan NAJ
Alena Piovarčiová NP
Ivan Saktor (odstúpil) NEKA
Jozef Šimko NEKA

Volebná účasť

38,84
%
2017 1. kolo
25
%
2013 2. kolo
39,41
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 38,84%
2013 2. kolo 25%
2013 1. kolo 39,41%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Peter Juhász, SMK-MKP
38 hlasov
2
Ladislav Lang, MOST - HÍD
35 hlasov
3
Tomáš Agócs, MOST - HÍD
33 hlasov
4
Csaba Csízi, MOST - HÍD
25 hlasov
5
Zoltán Cziprusz, SMK-MKP
14 hlasov
6
Vojtech Menyhárt, NEKA
12 hlasov
7
Tomáš Sliva, MOST - HÍD
12 hlasov
8
Ladislav Rigó, SMK-MKP
9 hlasov
9
Ferenc Auxt, SMK-MKP
9 hlasov
10
Štefan Vavrek, MOST - HÍD
8 hlasov
11
Aladár Bari, MOST - HÍD
7 hlasov
12
Stanislav Krahulec, NEKA
6 hlasov
13
Vojtech Kökény, SRK
5 hlasov
14
Vojtech Szajkó, SRK
5 hlasov
15
Gejza Mede, NEKA
3 hlasov
16
Michal Bagačka, SMER-SD
3 hlasov
17
Ivan Hazucha, SMER-SD
3 hlasov
18
Gejza Farkaš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
19
Dušan Hlinka, SMER-SD
2 hlasov
20
Jozef Šimko, NEKA
2 hlasov
21
Andrea Andrášiová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
2 hlasov
22
Zdenko Ľaudár, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
23
Peter Mináč, SMER-SD
1 hlasov
24
Ján Antal, JEDNOTA-ĽSS
1 hlasov
25
Zoltán Biró, DOMA DOBRE
1 hlasov
26
Pavel Cibuliak, ĽS Naše Slovensko
1 hlasov
27
Kristián Korheľ, Slovenská ľudová strana (SĽS)
1 hlasov
28
Lukáš Kvietok, SMER-SD
1 hlasov
29
Marian Petrok, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
1 hlasov
30
Stanislava Zvarová, SMER-SD
1 hlasov
31
Aneta Vargicová, SNS
1 hlasov
32
Martin Pliešovský, SNS
1 hlasov
33
Adriana Zavadinková, ĽS Naše Slovensko
34
Anna Zsóriová, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
35
Anatolij Jefimov, KSS
36
Miroslava Grendelová, KSS
37
Róbert Čipka, KSS
38
Branislav Bukviar, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
39
Miroslava Vargová, NEKA
40
Marta Kanalová, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
41
Robert Bottlik, SME RODINA - Boris Kollár
42
Vladimír Skrutek, STRANA MODERNÉHO SLOVENSKA...
43
Michaela Kružlicová, ĽS Naše Slovensko
44
Alena Pivovarčiová, NP
45
Roman Lebeda, NEKA
46
Zdenek Očovan, NAJ
47
Katarína Moncoľová, NEKA
48
Stanislav Mizík, ĽS Naše Slovensko
49
Ján Lichanec, NEKA