Kandidáti na predsedu VÚC - prvé kolo

Jaroslav Baška SMER - SD
42,55%
Jozef Lohyňa SDKÚ - DS, MOST - HÍD, NOVA, SaS,...
17,87%
Juraj Smatana Zmena zdola, DÚ
12,77%
Peter Palko KSS
11,49%
Marián Herdel NEKA
8,09%
Ľubomír Žabár NEKA
7,23%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Tomáš Bečár, NEKA
67 hlasov
2
Tomáš Vaňo, NEKA
66 hlasov
3
Renáta Kaščáková, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
56 hlasov
4
Alojz Švajda, NEKA
46 hlasov
5
Tibor Jankovský, SMER - SD
43 hlasov
6
Martin Adamec, NEKA
43 hlasov
7
Miroslav Hlinka, SMER - SD
36 hlasov
8
Juraj Ondračka, SMER - SD
34 hlasov
9
Daniel Beníček, SMER - SD
33 hlasov
10
Ľuboš Chochlík, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
31 hlasov
11
Milan Berec, SMER - SD
31 hlasov
12
Juraj Bakoš, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
30 hlasov
13
Martin Barčák, NEKA
30 hlasov
14
Patrik Burian, NEKA
29 hlasov
15
Ján Krátky, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
28 hlasov
16
Eduard Hartmann, SNS
28 hlasov
17
Patrik Žák, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
26 hlasov
18
Adela Maxonová, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
25 hlasov
19
Michal Križan, NEKA
25 hlasov
20
Stanislav Pastva, SMER - SD
24 hlasov
21
Štefan Škultéty, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
24 hlasov
22
Peter Palko, KSS
22 hlasov
23
Emil Košút, SMER - SD
21 hlasov
24
Juraj Maláň, SDKÚ - DS, MOST - HÍD,...
21 hlasov
25
Jaroslav Ridoško, SNS
20 hlasov
26
Jozef Hrdlička, KSS
18 hlasov
27
Iveta Kováčiková, SMER - SD
18 hlasov
28
Ján Kanaba, NEKA
18 hlasov
29
Vladimír Mojto, NEKA
17 hlasov
30
Ľubomír Žabár, NEKA
17 hlasov
31
Martin Dohál, NEKA
16 hlasov
32
Miloslav Baco, NEKA
16 hlasov
33
Jaroslav Jambor, NEKA
15 hlasov
34
Danica Birošová, NEKA
14 hlasov
35
Marta Šajbidorová, NEKA
14 hlasov
36
Leo Kužela, NEKA
13 hlasov
37
Lucia Štefancová, NEKA
13 hlasov
38
Janka Fabová, Paliho Kapurková
12 hlasov
39
Ján Hradský, NEKA
12 hlasov
40
Martina Beňovičová, NEKA
12 hlasov
41
Eva Červeňanová, NEKA
11 hlasov
42
Milan Kebísek, NEKA
11 hlasov
43
Milan Blaško, SNS
11 hlasov
44
Anton Beták, NEKA
11 hlasov
45
Marta Blahová, ĽS-HZDS
10 hlasov
46
Ľubomír Štefánik, NEKA
10 hlasov
47
Valika Meravá, KSS
9 hlasov
48
Juraj Kotleba, SNS
9 hlasov
49
Martin Chlapík, SNS
8 hlasov
50
Drahomír Drozd, ĽS-HZDS
8 hlasov
51
Jozef Kristín, ĽS-HZDS
8 hlasov
52
Ľubomír Tunega, NEKA
8 hlasov
53
Lenka Ďurechová, KSS
8 hlasov
54
Peter Hlucháň, NEKA
7 hlasov
55
Dušan Štrauss, NaS - ns
7 hlasov
56
Ľubomír Dvorský, NEKA
6 hlasov
57
Miroslav Zámečník, KSS
6 hlasov
58
Peter Brázda, SNS
6 hlasov
59
Róbert Lifka, Paliho Kapurková
6 hlasov
60
Ľuboslav Krasňan, NaS - ns
5 hlasov
61
Gabriel Martiška, ĽS-HZDS
5 hlasov
62
Ondrej Čapák, SNS
4 hlasov
63
Peter Hudec, KSS
4 hlasov
64
Martina Kebísková, NEKA
3 hlasov
65
Miroslav Kopčan, NEKA
3 hlasov
66
Iveta Šipošová, KSS
3 hlasov
67
Pavol Suško, KSS
2 hlasov
68
Václav Vacula, 99%
2 hlasov
69
Jaroslav Šmíd, NEKA
2 hlasov
70
Juraj Štepnička, SNS
2 hlasov

Volebná účasť

26,72
%
2017 1. kolo
12,86
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 26,72%
2013 1. kolo 12,86%