vyberte rok
Drietomaokres Trenčín

Kandidáti na predsedu VÚC

Jaroslav Baška SZ, Most-Híd, SNS, Smer-SD
50.00%
Renáta Kaščáková ZZ, NOVA, OKS, KDH, OĽaNO, SaS
32.38%
Štefan Škultéty NEKA
9.84%
Petra Hajšelová Sme rodina
6.15%
Nora Pániková SZS
0.82%
Ferdinand Vavrík NEKA
0.61%
Igor Valko NP
0.20%

Volebná účasť

26,72
%
2017 1. kolo
12,86
%
2013 1. kolo
2017 1. kolo 26,72%
2013 1. kolo 12,86%

Kandidáti na poslancov

Zvýraznení kandidáti sú zvolení za poslancov VÚC vo vašom obvode
1
Jaroslav Mego, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
347 hlasov
2
Milan Hrnčárik, SME RODINA - Boris Kollár
143 hlasov
3
Peter Sika, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
117 hlasov
4
Tomáš Vaňo, NEKA
116 hlasov
5
Juraj Ondračka, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
85 hlasov
6
Alena Bulková, NEKA
79 hlasov
7
Roman Sokol, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
70 hlasov
8
Jozef Habánik, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
69 hlasov
9
Eduard Filo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
67 hlasov
10
Štefan Škultéty, NEKA
66 hlasov
11
Dominik Gabriel, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
63 hlasov
12
Miloslav Baco, NEKA
62 hlasov
13
Vladimír Poruban, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
54 hlasov
14
Stanislav Svatik, NEKA
51 hlasov
15
Martin Markech, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
49 hlasov
16
Milan Berec, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
48 hlasov
17
Stanislav Pastva, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
44 hlasov
18
Lukáš Ronec, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
40 hlasov
19
Peter Daňo, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
39 hlasov
20
Juraj Maláň, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
39 hlasov
21
Juraj Bakoš, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
38 hlasov
22
Ľuboš Chochlík, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
38 hlasov
23
Danica Birošová, NEKA
38 hlasov
24
František Bagin, SZ, MOST - HÍD, SNS, SMER-SD
36 hlasov
25
Ladislav Matejka, OBYČAJNÍ ĽUDIA a nezávislé...
32 hlasov
26
Peter Mikula, NEKA
31 hlasov
27
Martin Hošták, NEKA
30 hlasov
28
Michal Križan, NEKA
30 hlasov
29
Lukáš Beták, NEKA
28 hlasov
30
Ľubomír Horný, NEKA
26 hlasov
31
Jana Plšková, SME RODINA - Boris Kollár
25 hlasov
32
Ján Krátky, NEKA
25 hlasov
33
Henrieta Crkoňová, NEKA
25 hlasov
34
Martin Smolka, NEKA
22 hlasov
35
Jozef Kováč, NEKA
21 hlasov
36
Miloš Mičega, NEKA
21 hlasov
37
Marian Hudec, NEKA
20 hlasov
38
Peter Sýkora, ĽS Naše Slovensko
18 hlasov
39
Stanislav Šurik, ĽS Naše Slovensko
18 hlasov
40
Martin Žáčik, ĽS Naše Slovensko
17 hlasov
41
Dagmar Mikulová, NEKA
16 hlasov
42
Viera Žilková, NEKA
16 hlasov
43
Peter Urbánek, ĽS Naše Slovensko
15 hlasov
44
Dominik Kalin, SME RODINA - Boris Kollár
15 hlasov
45
Daniela Felgrová, NEKA
15 hlasov
46
Miroslav Řádek, NEKA
15 hlasov
47
Denisa Martinková, NaS - ns
14 hlasov
48
Ingrid Opatovská, NEKA
10 hlasov
49
Adam Šlesarik, ĽS Naše Slovensko
9 hlasov
50
Marek Trsťan, NEKA
7 hlasov
51
Ľubomír Slávik, NaS - ns
6 hlasov
52
Rastislav Šepták, NEKA
5 hlasov
53
Alexander Kollár, NÁRODNÁ KOALÍCIA
4 hlasov
54
Ľuboslav Krasňan, NÁRODNÁ KOALÍCIA
55
Matúš Šustek, NÁRODNÁ KOALÍCIA